2 volná místa
Pro studenty a absolventy

 • Pracovnice vypořádávání obchodů Brno
  CYRRUS
  britská angličtina
  Jihomoravský kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • Asistentka /recepční - Praha
  CYRRUS
  britská angličtina
  čeština
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazek
  Středoškolské

Další možnosti spolupráce

Fandíme mladým lidem. Přesto, že patříme mezi největší obchodníky s cennými papíry v ČR a hledáme ty největší talenty, nezavíráme tím dveře studentům bez praxe. Právě naopak. Mladí jsou těmi, kteří do společnosti přináší nové nápady a energii. Vše potřebné z praxe je naučíme, klidně i při studiu.

Nečekej, až tě na pracovní trh „vyžvejkne“ škola. Chytří vědí, že to v dnešní době nestačí. Proto umožňujeme studentům nabrat zkušenosti a praxi z reálného byznysu už při studiu. Přijď k nám na stáž a zapoj se třeba přes léto do analytického týmu, do chodu back office, či jako obchodník nebo marketér. Chceš vzít svou kariéru do svých rukou? Kontaktuj nás.

Přemýšlíš, že by se tvá diplomová práce týkala kapitálových trhů, valuace nebo jiných finančních analýz? Pokud uvítáš data z první ruky a pomoc odborníků s dlouholetou praxí, rádi ti podáme pomocnou ruku. Některá témata totiž mohou být zajímavá i pro nás. Pokud diplomku nebereš jen jako povinnost, ale hodláš ji zpracovat jako opravdový odborník, pak nám dej vědět a my ti pomůžeme.

Myslíš si, že v sobě obchodního ducha? Tak to jsi tady správně, my jsme lovci obchodních duší 🙂 Máme ověřené postupy, pomocí kterých zjistíš, jak úspěšný obchodník opravdu jsi. Rozhodně se každý nerodí jako obchodník, musíš umět jednat s lidmi, nenechat se zatlačit do kouta a vždy mít nějaké eso v rukávu. Hodně z toho můžeš získat, pokud se přihlásíš do našeho šesti měsíčního trainee programu. Staň se úspěšným obchodníkem pod dohledem těch nejlepších.

Rád by sis vyzkoušel všechno a nevíš, čemu dát přednost? Zjisti, která činnost na kapitálových trzích je pro tebe ta pravá. Přijď se přesvědčit přímo na některou z našich poboček v Praze nebo Brně, kde si můžeš promluvit s našimi manažery a makléři. Naplánuj si individuální návštěvu nebo přijď na Den otevřených dveří. Napiš nám a my se s tebou obratem domluvíme na termínu, který bude vyhovovat oběma stranám.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Úspěšná firma, ne korporace

Už dávno nejsme malá společnost. Potkáš u nás více jak 100 nových kolegů, máme pobočky v Praze, Brně, Ostravě a Plzni, a patříme mezi největší obchodníky s cennými papíry v ČR. Přesto se snažíme vyhýbat nešvarům velkých korporací. V CYRRUS nastavujeme procesy flexibilně, abychom omezili prodlevy při absenci některých kolegů, ke každému přistupujeme individuálně a naši manažeři se snaží naplno rozvinout silné stránky všech kolegů tak, aby dohromady tvořili opravdu profesionální tým.

Kariérní postup, který fakt funguje

U nás není kariérní postup prázdnou frází. Kdo má výsledky, získává důvěru důležitých lidí. A kdo má důvěru, tak se dříve či později objeví na významné pozici. Přečtěte si příběhy našich manažerů a vedoucích týmů. Všichni do firmy nastoupili na „startovací“ pozice, ale díky svým výsledkům a úsilí jsou teď nepostradatelnou součástí firmy.

Co znamená „obchodník na kapitálových trzích“?

CYRRUS se během 20 let stal jedním z největších brokerů v České republice. Klienti z celé ČR se na nás obrací, když chtějí obchodovat s cennými papíry na burze. Proč jsme úspěšnější než konkurence? Díky nadstandardnímu klientskému servisu. Kromě samotné realizace obchodů poskytujeme našim klientům poradenství a pomáháme jim při obchodování vydělat.

Benefity

Víme dobře, že kdo tíhne k finančnímu odvětví, jde hlavně po penězích. Proto vás v CYRRUS čekají odměny jak fixní, tak výkonové, díky kterým se časem dostanete k nadstandardním výdělkům. Peníze však nejsou všechno. Kdo pracuje v barvách CYRRUS, čerpá i tyto výhody:

Vlastní kavárna

Nemyslíme tím kávovar v kuchyňce, ale opravdovou vlastní stylovou kavárnu s praženou kávou, vynikajícími dezerty a snacky.

Příspěvek na bydlení

Pro kolegy dojíždějící do Prahy. Změňte životní styl a přestěhujte se do víru velkoměsta. Přispějeme vám do začátku na bydlení v Praze dle vlastního výběru.

Zvyšování kvalifikace

Investujeme do neustálého rozvoje našich kolegů. I na tebe čeká systém školení, který svým rozsahem nemá v naší branži obdoby.

Akce, Teambuildingy

Sportovní dny, oslavy, kostýmové pařby nebo třeba i firemní golfové turnaje.

Multisport karta

Pojď s námi na beachvolejbal, florbal, badminton, do posilky nebo zaplavat si.

Firemní telefonní tarify

Zprostředkujeme ti výhodný tarif, díky kterému ušetříš za soukromé hovory.

25 dní dovolené

Benefit platí pro všechny, tedy i pro absolventy, kteří k nám právě nastoupili. A po 5 letech s každým dalším rokem u nás, jeden den dovolené navíc.

Do práce třeba i na kole

Podporujeme cyklistiku. Krom cyklovýletů, které každý rok organizujeme, na našich pobočkách narazíte i na šatny a sprchy, tudíž se můžete vyhnout nervům v kolonách a do práce dojet po vlastní ose.

Příběh absolventa

Když si promluvíte s někým, kdo prošel naším trainee programem pro obchodníky, uslyšíte vždy to stejné: „Byl to mazec“. Netajíme se tím, že jsme nároční. To ale neznamená, že vás to nebude bavit. Ba naopak. Jakmile uvidíte, jak rychle díky individuálnímu přístupu vašeho školitele nabíráte zkušenosti a profesní znalosti, budete se těšit každý den do práce. Přečtěte si příběh našeho makléře Lukáše.

Lukáš Bureš

Lukáš Bureš

Burzovní makléř

S jakým pocitem jsi do trainee programu vstupoval? Co jsi očekával?

Je to celkem zajímavý příběh. Dozvěděl jsem se o investiční společnosti CYRRUS formou semináře, kdy teď stávající kolega a kamarád M. Přikryl (manažer pro obchodní síť) na mě udělal obrovský dojem tím, jak profesionálně vystupoval a jak doslova tu práci „žral“. Práce burzovního makléře mě vždy zajímala, i když jsem nedisponoval formálním vzděláním v rámci našeho oboru. 

Osobně nikdy raději nic neočekávám, nejsem potom zklamaný z neúspěchu. Beru vše jako výzvu, cestu k cíli.

Co tě v trainee programu nejvíce překvapilo?

Nejvíce mne překvapil přístup mého teamleadera O.Hynka, který ke všem záležitostem  přistupoval precizně a s lehkostí mistra. Vždy když jsem cokoliv potřeboval tak mi vše vysvětlil. Nicméně mne učil, že každý člověk naši práci musí brát po svém, protože jen člověk autentický přitahuje podobné lidi jako je on sám, což je důležité pro výkon burzovního makléře. AUTENTICITA, EMPATIE a hlavně schopnost vcítění pro to, co daný klient hledá za formu spolupráce. Každý člověk vyžaduje specifický přístup při realizaci obchodní spolupráce.

Vzpomeneš si na nejtěžší moment, který jsi v práci překonával?

Začátky jsou rozhodně těžké v každém zaměstnání. Co se týká pozice burzovního makléře, jsou právě ty nejtěžší. Ve chvíli, kdy současně hledáte důvěru investora a zároveň nemáte dostatečně vybudovaný obchodní vztah, je třeba regulovat míru rizika k výnosům, tak aby se jednalo o úspěšnou investici pro mého klienta. Nicméně pokud tuto práci děláte dobře a poctivě od srdce, tak si své obchodní partnery vždy najdete.

Na jaké pozici po absolvování programu jsi nyní a co tě na ni baví?

Již nyní vykonávám pozici senior makléře. Má práce tkví v rozvíjení obchodního vztahu s klientem, ať hovoříme o fyzických, právnických, či statutárních entitách. Velice si vážím důvěry společnosti CYRRUS ve mne a mé pracovně-obchodní dovednosti v rámci iniciace nových vztahů a realizace dalších forem spolupráce. Mezi něž řadíme zejména obchodování na kapitálových trzích, nebo správa asset managementu pro bonitní klientelu.

Jaké pozice bys rád dosáhl?

Rád bych se viděl v pozici člověka, který by propojoval klienty z řad korporátních a konglomerátních partnerů v rámci vytváření nových obchodních spojenectví, význačných partnerství a vizí.

Příběh manažera

Vysněná kariéra. Tak by se dal ve dvou slovech popsat příběh Denisy Župové, naší ředitelky obchodování na brněnské centrále. Přečtěte si, jaká byla její cesta k vedení týmu desítek lidí.

Denisa Župová

Denisa Župová

Ředitelka obchodování

Jaké byly tvé začátky v CYRRUS?

Ve společnosti CYRRUS jsem začala pracovat zhruba před pěti lety. Když se podívám zpět, do doby kdy jsem se poprvé začala poohlížet po perspektivním zaměstnání po vysoké škole, které by mě bavilo, narazila jsem na tehdy novou pracovní pozici specialistka pro VIP klientelu u společnosti CYRRUS.  Po přečtení popisu práce jsem hned věděla, že práce s lidmi a navíc na kapitálovém trhu by mě bavila. V té době jsem si vůbec nedokázala představit, jaké možnosti mi tato práce v CYRRUS může nabídnout, ale věděla jsem, že to musím vyzkoušet.

Jaká byla cesta na pozici ředitelky obchodování?

Přirovnala bych to k chůzi do schodů, kdy každý schod byl pro mě určitá pracovní etapa, zkušenosti. Po necelém roce, kdy jsem se věnovala péči o klienty, učila jsem se porozumět burze, tržním trendům a produktům, jsem dostala možnost posunout se na pozici burzovního makléře, kde to začalo nabírat obrátky. Pak jsem se dostala přes vedení obchodního týmu až na pozici ředitelky obchodování.

Co by jsi vzkázala absolventům a studentům?

Aby se nebáli vyzkoušet to, co neznají, nenechali se strhnout davem a udělali si vždy na vše vlastní názor. Pracovní prostředí u nás ráda přirovnávám právě k burzovním trhům, kdy každá nová zpráva nebo myšlenka může naprosto změnit směr vývoje. A to je to, co nás baví.

Virtuální prohlídka

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti CYRRUS a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.