23 volných míst
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Spolupráce

Studentům a studentkám nabízíme možnost spolupráce při zpracování bakalářských a zejména pak diplomových prací. Vzhledem k tomu, že  Digiteq Automotive je společností s technickým zaměřením, nabízíme kooperaci převážně na tématech blízkých tomu, co děláme.

Zaujala Vás tato forma spolupráce? Pak neváhejte a zašlete nám konkrétní téma, které byste chtěli zpracovávat a co nejblíže jej specifikujte. Nalezneme-li společný zájem, můžeme se pustit do díla 😊

Pracovní dráhu můžete u nás zahájit již během studia na vysoké škole. Získáte tím neocenitelné zkušenosti z praxe a po zdárném ukončení studia pak můžete pokračovat v budování profesní kariéry v Digiteq Automotive.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Čím se zabýváme

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Společnost Digiteq Automotive s.r.o. je jako 100% člen skupiny Volkswagen důležitou součástí těchto aktivit a podporuje ŠKODA AUTO, ale i další koncernové značky na cestě k úspěchu.

Společnost Digiteq Automotive

Společnost Digiteq Automotive byla založena v roce 2001 pod svým tehdejším názvem „e4t electronics for transportation“. Byla dceřinou společností firem firem TÜV Süd Czech (51% podíl) a ŠKODA AUTO (49% podíl). V říjnu roku 2011 převzala podíl firmy TÜV Süd Czech německá VW koncernová společnost Carmeq, což jen podtrhlo rostoucí význam společnosti pro koncern Volkswagen a umožnilo jí vystupovat v pozici vnitrokoncernového vývojového partnera. V březnu 2018 se společnost přejmenovala z e4t na Digiteq Automotive.
 

Zákazníci a partneři

V oblasti automobilového průmyslu spolupracuje Digiteq Automotive s významnými výrobci automobilů a jejich dodavateli, a to jak na regionální, tak i na mezinárodní  úrovni.  Své zákazníky doprovází celým vývojem elektronických funkcí vozu - od návrhu, přes vývoj a testování, až po sériové řešení. Mimo to navrhuje a vyrábí také prototypová řešení dle individuálních požadavků zákazníků.

Vzdělání a rozvoj

Náš systém vzdělávání pokrývá jak aktuální potřeby, tak i dlouhodobé cíle rozvoje firmy. Respektujeme potřeby individuálního rozvoje zaměstnanců i manažerů v rámci plánu rozvoje. Veškeré vzdělávací aktivity tvoří ucelený koncept vzdělávání pro nové i stávající zaměstnance.

Vzdělávání probíhá formou interních i externích akcí v podobě standardizovaných kurzů nebo kurzů přizpůsobených aktuálnímu požadavku jednotlivých zaměstnanců.

Tipy od personalisty

  • Do životopisu uvádějte co nejvíce informací dokládající Vaše znalosti.
  • Nezanedbejte přípravu k pohovoru.
  • Na pohovor můžete donést nějakou svou konkrétní práci nebo projekt, na který jste hrdí.
  • Buďte připraveni na to, že část pohovoru proběhne v cizím jazyce (AJ/NJ).
  • Dostavte se k pohovoru včas.
  • Nebojte se klást otázky.
  • Ukažte svou motivaci.

Benefity

Rozsahem a strukturou benefitů se Digiteq Automotive řadí mezi špičky na trhu.

Benefity

Pracovní doba

Zkrácená a pružná pracovní
doba 37,5 hod týdně

Home office

Možnost práce z domova
 

Týden dovolené navíc

Týden dovolené nad rámec
zákonné výměry

Kurzy

Vzdělávací a jazykové
kurzy na pracovišti

Systém Cafeterie

Kredity na úhradu produktů a služeb z oblastí kultury, sportu, rekreace, vzdělávání a zdraví

Penzijní připojištění

Příspěvek na penzijní připojištění
od 400 Kč/měsíc

Výhodné tarify

Výhodné tarify pro soukromé
účely od T-Mobile

Cestovní pojištění

Zvýhodněné cestovní pojištění
pro soukromé účely

Flexi volno

Dohoda o napracování
poskytnutého volna

Leasing vozů ŠKODA

Výhodný operativní leasing -využít lze každý rok nový automobil od modelu Citigo až po Octavia Combi

ŠKODA AUTO

Zvýhodněné nabídky na služby
a příslušenství ŠKODA AUTO

A mnohé další

Stravenky v hodnotě 80,- Kč, odměna při pracovním výročí, odměna za doporučení nového kolegy,...

Příběh absolventa

Honza u nás v Digiteq (tehdy ještě e4t) začal pracovat loni v listopadu na pozici Tester SW pro adaptivní tempomat. Po půl roce se jeho pracovní náplň rozšířila a nyní se napůl stále věnuje testování, napůl už ale také vývoji SW.

Jan Jílek

Jan Jílek

Specialista v oddělení Funkční software

Jak jsi se o společnosti Digiteq dozvěděl?

O společnosti jsem se dozvěděl od recruiterky pracující v jedné z personálních agentur, se kterými Digiteq spolupracuje. Kontaktovala mě den poté, co jsem na Jobs.cz – tehdy jako čerstvý absolvent ČVUT – zveřejnil svůj profesní profil s tím, že hledám svou první práci.

Jak probíhalo výběrové řízení?

Původně jsem se hlásil na pozici C++ developera pro projekty zabývající se zpracováním obrazu. Podobné tématice jsem se totiž věnoval i ve své diplomové práci. Nejdříve jsem se proto setkal s manažerem Danem zodpovědným za tyto projekty. Na danou pozici jsem ale měl málo zkušeností. Byla mi však nabídnuta možnost bavit se s Digiteq o pozici testera (který kód sám netvoří, ale úzce na vývoji spolupracuje) s možností posunout se postupem času na pozici developera. Druhé setkání už tedy proběhlo s mým aktuálním nadřízeným Michalem, který je zodpovědný za oddělení s názvem Funkční software, ve kterém se zabýváme vývojem a testováním SW do řídících jednotek. Závěrečnou, třetí schůzku jsem pak absolvoval s manažerem celé divize Asistenční a komfortní systémy, kam mé oddělení spadá, a recruiterkou Káťou – v rámci tohoto setkání mi byla osobně odprezentována pracovní nabídka, kterou jsem ihned akceptoval. Celé výběrové řízení, ač několikakolové, proběhlo velmi rychle. Všichni, se kterými jsem se v rámci něj setkal, mi hodně sedli i lidsky, při schůzkách vždy panovala velmi přátelská, příjemná atmosféra.

Proč sis vybral právě Digiteq za svého prvního zaměstnavatele?

Věděl jsem, že chci pracovat v automobilovém průmyslu. Značka Volkswagen mi vždy byla velmi blízká – v té době jsem měl už druhé auto této značky.  🙂 Velmi mě zaujaly projekty, které se ve firmě řeší, moc sympatičtí mi byli i lidé, se kterými bych spolupracoval. Navíc se mi hodně líbilo, že ze strany Digiteq byla velká snaha najít pro mě v rámci firmy zajímavou práci s možností postupného rozšiřování pracovní náplně, přibírání kompetencí.

Co považuješ za svůj největší úspěch v Digiteq?

Za svůj největší úspěch považuji to, že mi firma jako novému člověku (už po čtvrt roce) umožnila aktivně se podílet na novém inovačním projektu firmy, respektive se stát součástí týmu pro inovace. Do tohoto týmu mě doporučil můj nadřízený Michal.  

Jaké máš plány do budoucna?

Chtěl bych si zažít všechna stádia projektu – od chvíle, kdy je projekt zadán, do chvíle, kdy je jako zrealizovaný předán zákazníkovi. V Digiteq je mnoho možností, kam se posouvat – nejen nahoru, směrem k manažerským pozicím, ale i ve smyslu rozšiřování své pracovní náplně, kompetencí.

Jak se Ti líbí prostředí, ve kterém pracuješ?

Co se budovy týká, v nejvyšším patře máme skvělou terasu s úžasným výhledem na Prahu. Pracujeme v hezkých, prostorných kancelářích (žádný openspace), s nejnovějšími technologiemi.

Co se týká kolektivu v mém oddělení a lidí ve firmě celkově, je tu skvělá atmosféra. Pracují tu mladí lidé, věkový průměr je kolem třiceti let. Mnoho mých kolegů se stalo mými dobrými kamarády. Často spolu podnikáme různé aktivity po práci –  laser game, motokáry, jump park, naposledy jsme jeli na víkend na vodu. 🙂

Co bys doporučil současným studentům a studentkám?

Současným studentům a studentkám, kteří končí školu a budou si hledat svou první práci, bych doporučil, aby si do svého CV napsali jakoukoliv malou věc, zajímavost, která by firmu mohla zaujmout. A hlavně aby se nebáli si na pohovoru říct, co by je skutečně bavilo dělat – Digiteq se rozhodně bude snažit vyjít jim co nejvíc vstříc.

Příběh manažera

Václav Maixner vystudoval Kybernetiku a umělou inteligenci na Elektrotechnické Fakultě ČVUT. Od ledna 2015 vede tým dvaceti odborníků v oblasti testování komponent, který je součástí Testovacího centra. Zeptali jsme se, jaká byla jeho kariérní cesta a co očekává od nových kolegů a kolegyň ve svém týmu.

Václav Maixner

Václav Maixner

Vedoucí tematického pole: Testování komponent (Oddělení: Testovací centrum)

Proč jste se rozhodl spojit kariéru právě se společností Digiteq Automotive?

V roce 2011 jsem hledal firmu, která se bude zabývat satelitní navigací, což bylo téma, které jsem řešil v předchozím zaměstnání. Právě v té době společnost Digiteq Automotive takovou pozici vypsala. Na přijímacím pohovoru jsem se pak od jednoho z manažerů dozvěděl, že by pro mě měl možná něco zajímavějšího. Hned druhý den jsem se byl podívat v „Modena“ týmu a za týden už jsem byl jeho součástí. Zaujala mě nejen zajímavá práce v automotive a možnost ovlivnit budoucnost, ale též úžasný a mladý tým spolupracovníků.

Jaký byl Váš profesní růst v rámci společnosti?

Začínal jsem jako programátor automatických testů. Pak jsem se posunul na pozici koordinátora tohoto týmu a po zhruba roce mi byla nabídnuta pozice Vedoucího tematického oddělení.

Co považujete za svůj zatím největší pracovní úspěch v Digiteq Automotive?

Jako programátor si považuji, že mnou napsané testy opravdu fungovaly a testovaly, to, co měly. A jako vedoucí týmu si cením vytvoření testovacího centra v oblasti infotainmentu pro ŠKODA AUTO. Je to velký úspěch celé naší společnosti a prokazuje naši schopnost dodávat zákazníkům ucelené řešení testování.

Jak funguje Váš tým? Jaká je atmosféra na jednáních?

Náš tým funguje vlastně sám 🙂, což si myslím, že je to nejlepší. Všichni vědí, co mají dělat. Když nad tím tak přemýšlím, tak mám štěstí, že mám tak úžasný tým. Občas se potkáme, zhodnotíme, kudy jdeme a pak se tyto věci začnou pomalu dít 🙂.

A atmosféra? Já rád pracuji v otevřené a přátelské atmosféře. A to jak s mým týmem, tak i se zákazníkem. Vždyť nám všem jde vždy o společnou věc. A tou je, aby vše běželo a fungovalo a vzájemně jsme si pomohli.

Podle jakých kritérií si vybíráte nové kolegy/ně do svého týmu?

Kritéria jsou jednoduchá. Přirozená inteligence, týmovost a zároveň, aby každý byl malinko jiný a tým tak obohatil. Velkou výhodou jsou bezesporu předchozí zkušenosti z projektů. Jakýchkoli, třeba i školních.

Podnikáte nějaké akce?

Jednou dvakrát do roka zajdeme s naším týmem někam ven a na teambuilding. Ve firmě pak kromě vánočních večírků pořádáme i tradiční letní slavnosti se sportovním nádechem. Někteří naši kolegové spolu chodí hrát fotbal, jiní upřednostní raději neformální grilovačky. Každý, kdo se chce zapojit, si najde to své.

Virtuální prohlídka

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Digiteq Automotive a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.