33 volných míst
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Studentům a absolventům  středních i vysokých škol otevíráme dveře pro bezplatné praxe, stáže a exukurze. Pro vysokoškoláky nabízíme vedení bakalářských a diplomových prací a absolventy vítáme v našem trainee programu.  Nastartuj i ty svou kariéru u nás!

Spolupráce

Trainee program je adaptačně rozvojový program pro čerstvé absolventy. Jeho cílem je skrze koordinovaný program plný získávání odborných zkušeností a rozvojových aktivit připravit na budoucí role ve společnosti a a poskytnout komplexní přehled napříč celou společností.

Co program obnáší?

  • Pracuješ na plný úvazek a získáváš tedy řádnou mzdu.
  • Účastníš se spousty dalších aktivit.
  • Poznáš kolegy a získáš nové přátele nejen z řad Trainees.
  • Zorientuješ se nejen ve svém týmu, ale v celé společnosti.

Studentům středních, vyšších a vysokých škol nabízíme možnost bezplatných stáží a praxí. Praxe i stáže je možné absolvovat na různých odděleních naší společnosti a jejich délka i intenzita záleží vždy na dohodě mezi studentem a vybraným oddělením. Některými z oborů které můžeme nabídnout jsou např.:

  • IT
  • PR a komunikace
  • Personalistika a HR
  • Nákup, plánování, logistika
  • Finance a administrativa
  • A další...

Hledáš firmu o které můžeš napsat svou bakalářskou nebo diplomovou práci a která ti při psaní poskytne i vedení? My to zvládneme. Vyber si téma a napiš nám! Psaní bakalářky nebo diplomky pak můžeš spojit i se stáží a získat tak navíc nějakou praxi..

V našich závodech v Pardubicích a Kutné Hoře rádi přivítáme exkurze především z technicky zaměřených škol. Připravíme pro vás program přizpůsobený vašim požadavkům, a to v češtině nebo v angličtině.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Náš příběh...

Foxconn je předním světovým výrobcem elektroniky a poskytovatelem poprodejních služeb. V ČR od roku 2000 sídlí centrála pro celý EMEA region a v současnosti patříme mezi tři nejvýznamnější české exportéry. Zároveň jsme dlouhodobě považováni za nejlepšího zaměstnavatele v regionu.

Kam míříme...

Prostřednictvím start-upů Foxconn 4TechFoxconn DRC se soustředíme na vývoj vlastních inovativních produktů a řešení v oblastech průmyslového softwaru, průmyslového internetu věcí (IIoT) a digitálních továren v souladu s principy konceptu Průmyslu 4.0. Chceme být předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslovou automatizaci založenou na špičkových technologiích.

Nejlepší start pro absolventy? Trainee program!

Trainee program jsme navrrhli tak, aby odhalil a rozvíjel Tvůj potenciál a poskytl ti praxi ve světě, kde se bez praxe obejdeš jen těžko. Dáme ti možnost získat potřebné zkušenosti a školení pro úspěšný start Tvé kariéry. V trainee programu se do hloubky seznámíš s firmou a aktivně se zapojíš do fungování společnosti. Tvoje nápady tu chceme slyšet! A když vše bude klapat, může to pro tebe u nás být pouze začátek 🙂

Benefity

Našim zaměstnancům se snažíme nabídnout široké portfolio benefitů, a firemních akcí pro ně samotné i jejich blízké. Mimo dotovaného stravování a dovolené navíc tak získávají s nástupem k nám mnoho dalších výhod.

Benefity

BeFit Foxconn

Firemní fitness a kavárna pro zaměstnance i veřejnost, pro pracovní schůzky i volný čas.

Firemní akce

Vánoce na zámku, Foxconn day ve sportovním parku či reprezentační ples.. a to jsou jen ty největší!

Slevy u obchodníků

Pohodlné a výhodné cestování s LeoExpress, nákupy elektroniky za VIP ceny, a další...

Sodexo Cafeterie

Body k zaplacení v kině, lékárně, na jazykový kurz, nebo třeba na dovolenou... Vyberte si sami!

A další...

Multisport program, výhodné tarify pro vás i vaše blízké, týden dovolené navíc.. a tím to nekončí!

Příběh absolventa

Absolventy naše společnost vítá jako lidi s novým pohledem na věc a dává jim prostor pro rozvinutí jejich nápadů, stejně tak jako pro získání praxe. Jedním z našich absolventů a čerstvou absolventkou Trainee programu je Zuzka.

Zuzka Teichmanová

Zuzka Teichmanová

Nákupčí

Proč sis vybrala právě Trainee program ve Foxconnu?

Viděla jsem to jako skvělou příležitost jak snadno získat praxi po škole. Kamkoliv jsem se hlásila, vždycky chtěli praxi, ale ve Foxconnu mi dali příležitost i bez toho.

Co ti program přinesl?

Obohatil mě o nové zkušenosti, které mohu využívat i v budoucnu a zvýšil mi šanci na trhu práce. Mimo to jsem získala kontakty napříč společností a mám se na koho obrátit, když něco potřebuju od jiného oddělení.

Řekni nám nějakou vzpomínku na zážitek z programu.

Nejvíc me bavilo cestování do různých divizí Foxconu (možnost poznat jak Foxconn funguje jako celek). Tuto možnost většina zaměstnanců, narozdíl od Trainees, nemá. Vyzdvihla bych cestu do Prahy do DRC.

Jaké jsou tvé pocity teď po ukončení programu?

Mám moc dobrý pocit, že jsem do toho šla. Cítím se sebevědomější.

A co tě čeká teď?

Zůstávám na mé pozici jako nákupčí. Dostala jsem smlouvu na dobu neurčitou.

Příběh manažera

Manažerkou, kterou jsme vybrali aby nám pověděla svůj příběh a své zkušenosti s absolventy je supervizor náboru, Adéla Myšková, které rukama prošlo množství absolventů u pohovorů i v jejím týmu.

Adéla Myšková

Adéla Myšková

Supervizor náboru

Pracujete ve svém týmu často s absolventy?

V poslední době čím dál častější. K mé velké radosti máme aktuálně poskládaný tým jak z lidí se zkušenostmi, tak z juniorů.

Jaké jsou Vaše zkušenosti s absolventy?

Velmi kladné, většinou! Mladí lidé čerstvě po škole jsou plni entusiasmu, nápadů a velkého elánu, který po pravdě nám profesně starším, už někdy trochu bohužel chybí. Takže se od nich v tom ohledu nechávám ráda „nakazit“ 🙂

Je nějaký příběh absolventa, který k vám nastoupil a utkvěl Vám v paměti?

Na pohovorech ráda používám příběh svůj a často se mě na něj i kandidáti sami ptají. Nastoupila jsem v roce 2010 jako asistentka. A po 8 letech ve Foxconnu mám dokončenou už druhou vysokou školu (při práci) a vedu tým 13 lidí. Ale abych nemluvila jen o sobě...musím zmínit nejnovější posilu našeho týmu náborářů. Zde nám za odcházející zkušenou kolegyni naskočila kolegyňka Markéta, která loni nastoupila jako asistentka do programu Trainee a teď je z ní právoplatný člen týmu a má skvěle našlápnuto.

Jaké vnímáte jejich největší přednosti?

Jak jsem již zmiňovala, baví mě jejich nezaujatý pohled, který není ještě zasažen firemní, ani pracovní slepotou. Také jejich entusiasmus a jejich odhodlání se prosadit.

Co musí absolvent mít, aby mohl pracovat ve Vašem týmu?

Rozhodně chuť makat na sobě! Naše společnost je hodně dynamická, rychlá a stejné je i naše HR. Takže na rovinu říkám, že pokud někdo nemá rád rychlý vývoj událostí a změny, tak by byl v našem týmu nešťastný. Také určitě musí být týmovým hráčem. Je to takové klišé, ale pro náš tým to rozhodně platí. Přiznám se, že jsem někdy až ohromena, jak holky drží pohromadě a jak jsou společně schopny zvádnout spoustu věcí a většinou mě k tomu ani nepotřebují 🙂. Což mi dělá neuvěřitelnou radost!

Co byste poradila absolventům vstupujícím na trh práce?

Aby se ničeho nebáli a šli do nových věcí po hlavě. Nejhoší, co se jim může stát je to, že si natlučou. Ale z toho se dá oklepat a většinou to člověku víc pomůže, než ublíží.  Jen taková poznámka pod čarou...aby nezapomínali na úměrnou pokoru...protože namyšlené spratky nechce zaměstnávat nikdo, ani v tak vypjaté situaci na pracovním trhu, jako je dnes.

Video

Foxconn se představuje...

Staň se gladiátorem... Přidej se k nám!

Pomáháme

Ve Foxconnu se zaměřujeme především na podporu vzdělávání dětí a mládeže a zároveň na pomoc nemocným a handicapovaným. Mezi námi podporované projekty patří např. Festival AMAVET, Multikulturní týden, nebo Základní škola SVÍTÁNÍ, a další...

Pomáháme

Foxkonej dobro na kole

Měsíc akcí pro zaměstnance, kteří svou účastí přispívají na taneční vozík pro Míšu Procházkovou a na brzdy vozíku pro Martina Vinklera ze speciální školy Svítání​. Navíc mají možnost vyhrát hodnotné ceny.  Cílem je mimo jiné podpořit dopravu do a z práce na kole a ulevit tak dopravě a životnímu prostředí ve městě.

Ježíškova nadílka pro děti z pardubického Dětského domova

Již poněkolikáté se v loňském roce z některých našich zaměstnanců stali Ježíšci a splnili Vánoční přání dětem z Dětského domova v Pardubicích. Pro děti byl kromě dárečků připraven bohatý program a občerstvení v prostorách firemního fitnes a kavárny BeFit. Mohly si vyzkoušet trampolínky, virtuální realitu, či vánoční tvoření. Program pro děti připravili Trainees ve spolupráci s HR a PR oddělením D Group.

Foxconn pomáhá: Základní škola SVÍTÁNÍ

Už 13let je milou tradicí našich zaměstnanců shromažďovat příspěvky, které se kolektivně odesílají do SVÍTÁNÍ s cílem podpory činnosti a pomoci zdravotně postiženým zapojit se lépe do společnosti. V roce 2017 se od zaměstnanců vybralo krásných 78.863 Kč a finanční oddělení Foxconnu částku navýšilo ještě o 11.000 Kč! Za zmínku stojí i dobrovolnická pomoc našich zaměstnanců a zapojení školy SVÍTÁNÍ v podobě vystoupeních tanečního souboru SVÍTÁNÍ na našich akcích.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Foxconn a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.