3 volná místa
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Věříme, že každý má dostat příležitost a může růst. Pokud hledáš pracovní uplatnění a nemáš ještě zkušenosti, v Infinitu máš dveře otevřené! Nabízíme Ti moderní a příjemné pracovní prostředí, přátelský a vstřícný kolektiv, zajímavou práci a poznání široké škály wellness služeb, podporu Tvého osobního rozvoje formou koučinků přímo od profesionálů a v neposlední řadě možnost kariérního růstu. U nás dostaneš příležitost a podporu rozvíjet své schopnosti a důvěru uplatnit je v dalších pozicích.

Spolupráce

Během celého roku nabízíme možnost brigád ať již dlouhodobých či jen v období naší hlavní sezóny (říjen - březen, Vánoce). Rádi Tě uvítáme v našem wellness týmu a přizpůsobíme pracovní dobu Tvým časovým možnostem při studiu. Získáš praxi, mnoho užitečných zkušeností, nových přátel a ještě Ti za to zaplatíme.

Dáme možnost každému, koho zajímá wellness obor a vše kolem něj, a zároveň má chuť dál se vzdělávat. V našem trainee programu můžeš začít jako stážista, student nebo absolvent. Program přizpůsobíme dle Tvých schopností a aktuálních příležitostí v naší firmě. Můžeš u nás absolvovat placenou i neplacenou stáž či praxi a vyzkoušet si práce napříč našemi pobočkami a různými zajímavými pozicemi. 

Nejsme korporace, neděláme masivní nábory a zaměřujeme se na každého uchazeče individuálně. U nás hledáme hlavně talenty. Nemusíš mít předchozí pracovní zkušenosti ani praxi v daném oboru. Nám stačí když budeš přátelská osobnost, se smyslem pro zodpovědnost, pozitivním přístupem a chutí učit se novým věcem. Takoví lidé u nás vždy najdou uplatnění.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Práce která zahřeje - kdo jsme?

Jsme mladá česká firma provozující síť relaxačních center v Praze a Brně. Naše pobočky svým zákazníkům poskytují širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness. Naším cílem a zároveň i odměnou jsou spokojení a odpočatí klienti, kteří se k nám rádi vrací. Hledáme tak někoho usměvavého a přátelského, kdo má rád lidi, dokáže poradit a svým pozitivním přístupem přispět k tomu, aby se u nás cítili dobře nejen klienti, ale také zaměstnanci.

Relaxační centra Infinit

Relaxační centrum Infinit vzniklo proměnou jednoho velkého snu ve skutečnost. Zrodila se tak síť relaxačních center, která poskytují svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness.

Základ úspěchu u nás tvoří vstřícný a usměvavý personál, důraz na čisté a hygienické prostředí a odborníci z řad masérů i trenérů. Relaxační centra Infinit jsou samostatnou součástí hotelových komplexů a disponují tedy bohatými zkušenostmi se zahraniční i firemní klientelou. Všem svým zákazníkům poskytuje Infinit služby na vysoké úrovni, s důrazem na neustále vzdělávaný personál a příjemné relaxační prostředí. Služby zde poskytované se neustále zdokonalují a rozšiřují, aby naši klienti mohli odpočívat dle libosti a starosti všedního světa hodit alespoň na chvíli za hlavu. 

Naše pobočky

Praha

Vodní a saunový svět - Praha 9 Vysočany 

  • bazén a saunový svět, privátní wellness a fitness, sportcentrum

 

Plavecká škola Žabička – Praha 9 Vysočany

  • plavecké kurzy kojenců, batolat a předškoláků

 

Sezio – Praha 9 Vysočany

  • restaurace

 

Wellness Holešovice – Praha 7

  • sauna a privátní SPA

 

Wellness na Zámku – Praha 4 Krč

  • privátní wellness v zámeckém prostředí

 

 

 

Brno

Infinit Maximus – Brno Kníničky

  • termální a saunový svět, privátní SPA

 

Svět wellness – Brno Lesná

  • wellness a fitness

 

Plavecká škola Rosnička – Brno Lesná

  • plavecké kurzy kojenců, batolat a předškoláků

Příběh manažera

1) Jak vypadá tvůj pracovní den? Co během dne řešíš?

Pracovní den mi začíná kávou a párminutovým čtením některé z našich inspirujících knížek pro fungování a přínos naší společnosti. Následuje každodenní ranní kontrola podniku, kde se potkám se všemi zaměstnanci, kteří ten den zahajují dopolední směny. Při tomto „kolečku“ si povíme co je nového, jak v pracovním, tak i v soukromém životě. Příjemně to nastartuje celý den. Následuje mnoho dalších aktivit, mezi které patří provozní porady, dialogy ohledně vylepšování celého zařízení, realizace vylepšení, komunikace se zaměstnanci, nasávání atmosféry v podniku z pozice klienta, administrativní činnost a mnoho dalšího.

2) Co může Infinit nabídnout studentům a absolventům?

Naše společnost studentům nabízí variabilní sestavení směn, a proto lze bez problému skloubit rozvrh denního studia a zaměstnání. Jak pro studenty, tak pro absolventy Infinit nabízí kariérní růst, jehož jsem  jasným příkladem ne jenom já. V podstatě všichni provozní manažeři a vedoucí směny byli rekrutováni z pozic recepčních. Jelikož se Infinit stále více rozrůstá, vznikají nová pracovní místa v různých oborech (marketing, obchod, rozvoj, technická sekce, HR) a díky tomu dokážeme našim zaměstnancům po vystudování jejich oborů nabídnout místo tak, aby zůstali věrni tomu co studovali a co je baví.

3) Jak probíhala tvá kariéra v Infinitu?

Začínal jsem jako recepční. Jak jsem již zmiňoval společnost Infinit  si zakládá na karierním růstu. Dostal jsem se tedy přes pozici recepčního na pozici vedoucí směny, po chvíli na zástupce manažerky a pak už jsem dostal příležitost vést vlastní pobočku. Na pár let jsem odešel i do jiných firem, ale osud mne opět přivedl zpět do Infinitu, kde jsem dostal příležitost posunout se z provozního manažera na ředitele provozu celé pobočky, za což jsem moc rád.

4) Co tě na práci nejvíc baví?

Žijeme ve světě plném shonu a stresu. Když vidím klienty, kteří od nás odcházejí s úsměvem na tváři a s pocitem celkového odpočinutí a uvolnění, tak to je to, co mě na práci baví nejvíce. Ovšem nedílnou součástí mého pocitu „být rád v práci“ patří také skvělé vedení společnosti a báječní kolegové, se kterými tvoříme srdce a mozek Infinitu, za což jim Všem moc děkuji.

5) Co jsi musel splnit, abys získal současnou pozici?

U nás v Infinitu bys měl být týmový hráč, který musí mít celkovou důvěru, jak u zaměstnanců, tak u nadřízených. Tato důvěra se získává postupně od nejnižších pozic. Člověk nesmí usnout na vavřínech hned po prvních povýšeních, ale musí si stanovovat další a další cíle. Za kterými když si jde a plní je, tak nezůstanou bez kladné odezvy.

Josef Vítovský

Josef Vítovský

Provozní ředitel Vodního a saunového světa Praha

Příběh manažera

1) Jaké vlastnosti studentů/absolventů jsou důležité pro jejich pracovní posun?

Pro mě je nejdůležitější vidět, že mají zaměstnanci k práci vztah, že práci nevykonávají jen protože musí, ale protože chtějí a protože je práce baví. Samozřejmě ocením, když dělají pro firmu něco navíc, když chápou její poslání. Součástí každé práce je vykonávat i úkoly, které zaměstnance nebaví, ale pro firmu jsou důležité, proto nesmí chybět snaha. Ta je u nás vždy po zásluze odměňována.

2) Jak probíhala tvá kariéra v Infinitu?

Do Infinitu jsem přišla, protože jsem hledala brigádu ke studiu na vysoké škole – začínala jsem zde jako recepční. Poté jsem odjela na Erasmus a po půl roce se do Infinitu ráda vrátila. Poté mi byla nabídnuta pozice vedoucí směny a po půl roce na této pozici jsem dostala nabídku dělat provozní manažerku saunového světa, recepčních a saunových mistrů. Dnes jsem už téměř rok zástupkyně provozní ředitelky brněnské pobočky Infinit Maximus a stále se mám co učit. Doufám, že nikde jinde už ani pracovat nebudu. 😊

3) Vzpomínáš si na svůj první den v Infinitu?

Můj první den v Infinitu byl den, kdy probíhal můj pohovor (předtím jsem wellness centra nenavštěvovala). Měla jsem chřipku, po celou dobu pohovoru jsem se potila a doufala, že si toho nikdo nevšimne. Vyšlo to a jsem ráda, že jsem tuto příležitost dostala. Věděla, jsem, že chci v Infinitu opravdu moc pracovat a vše jsem se rychle naučila díky skvělému týmu a zaškolení, na které u nás klademe velký důraz.

4) Co považuješ za dobu co ve firmě pracuješ za svůj největší úspěch?

Za největší úspěch považuji to, že mám skvělý tým zaměstnanců, společně se nám daří vytvářet opravdu kvalitní služby pro zákazníky a pobočka prosperuje. Dále považuji za velký úspěch to, že jsem mohla být u zrodu saunových ceremoniálů, saunových nocí a mohla jsem nastartovat jejich fungování.

5) Co jsi musela splnit, abys získala současnou pozici?

Být pracovitou recepční, svědomitou vedoucí směny, pečlivou a poctivou provozní manažerkou. Ale podle mě to nejdůležitější - svoji práci na všech pozicích jsem dělala s velkou láskou, ne pro peníze, ale protože jsem chtěla a bavilo mě to. Každá pozice se mi těžko opouštěla, i když jsem se díky tomu mohla posunout dál.  

Monika Foretová

Monika Foretová

Zástupkyně provozní ředitelky pro Brno

Příběh absolventa

1) Jak zvládáš skloubit práci se školou?

Celé je to o vystoupení z komfortní zóny- chtěla jsem investovat svůj volný čas do seberealizace a zažít něco v praxi. Díky možnosti plánování směn zvládám tuto práci se školou snadno. Zároveň tak získávám zkušenosti, které mi po dokončení studia budou přínosem.

2) Jak se ti líbí prostředí kde pracuješ?

Naše pobočky jsou známé příjemnou, klidnou a relaxační atmosférou. Stejně jako naši klienti, to vnímám i já z pohledu zaměstnance. Líbí se mi prostředí, ve kterém pracuji. Být dobře naladěný je pro naši práci důležité. Tak jako našim klientům dáváme maximální péči a komfort v našich službách, jsou i naše zaměstnanecké prostory uzpůsobeny tak, aby se nám pracovalo dobře a příjemně.

3) Vidíš ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si vybrala práci v této firmě, je možnost stálého rozšiřování mých znalostí. Firma mi zajišťuje vzdělávací aktivity prostřednictvím firemních školení a kurzy s tím spojené. Díky tomu je zde možnost kariérního růstu. Já jsem ve firmě kdysi začínala jako recepční a po získání zkušeností, které mi firma dala, jsem se posunula na pozici vedoucí směny. Dnes už vím, že v této firmě nezůstane dobře odvedená práce nedoceněná.

4) Co ses během své dosavadní práce naučila?

Moje náplň práce je především kontakt s lidmi. Hlavním přínosem je pro mě tedy neustálé zdokonalování se v komunikaci s našimi klienty. Naučila jsem se samostatně jednat a řešit různé situace, které každou směnu nastanou.

5) Co považuješ při své práci za nejzajímavější?

Na této práci mě baví přátelský kolektiv lidí, se kterými pracuji a především přístup vedení. Dále jsou pro mě velmi zajímavé benefity, které nám zaměstnancům firma nabízí. Ve volném čase můžeme využívat všechny nabízené služby a užít si tak příjemné prostředí z pohledu zákazníka.

6) Jak bys charakterizoval společnost a tým lidí kolem sebe?

Společnost Infinit si zakládá na proklientském přístupu, preciznosti služeb a hezkém designu svých poboček. To vše se odráží i na týmu zaměstnanců a vedení. Všichni zaměstnanci jsou přátelští a panuje zde dobrá atmosféra. Ve vedení jsou lidé, kteří svou práci umí na profesionální úrovni a můžu se na ně kdykoliv obrátit. Díky tomu se práce v této firmě stává zábavou.

Tereza Brendlová

Tereza Brendlová

Vedoucí směny

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Infinit a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.