13 volných míst
Pro studenty a absolventy

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Historie společnosti

Cestovní agentura Invia působí na českém trhu od roku 2002. Služby poskytla už bezmála dvěma milionům zákazníkům a každoročně získává ocenění v anketách pro cestovní ruch. Jsme součástí Invia Group, která sdružuje vybrané cestovní agentury a kanceláře v sedmi dalších zemích (Slovensko, Maďarsko, Německo, Švýcarsko, Polsko a Rakousko), a jsme tak vůbec největší společností zabývající se online cestovními službami v Evropě. Náš hlavní cíl je, abychom každému zákazníkovi dodali ty nejlepší služby snadno a dostupně, a to se nám prostě daří.

Benefity

Kromě smlouvy na neurčito, fixního platu a bonusů u nás budeš mít také hodně benefitů:

Benefity

Stravenky

Měsíčně zaměstnance odměníme stravenkami v hodnotě 100,- Kč, oběd pak hned lépe chutná.

Home office

Naše zaměstnance necháváme až pětkrát měsíčně pracovat z pohodlí domova.

Jazykové kurzy

Chceme mít vzdělané a šťastné zaměstnance. Nabízíme kurzy přímo ve firmě, osobní lektory a slevy do jazykových agentur.

Slevy na zájezdy

Kovářova kobyla u nás nechodí bosa. Našim zaměstnancům nabízíme slevy na zájezdy pro je samotné, jejich rodinu, ale i přátele.

Teambuilding

Mnoho našich zaměstnanců jsou přátelé i mimo pracovní dobu. Občas je na náš účet posíláme na společné výlety. Za sportem, přírodou nebo jen tak odpočívat.

Příběh manažera

Ahoj, jmenuji se Aleš Kašparec a jsem ředitelem prodeje v Invia. Jestli hledáš startupový korporát nebo korporátní startup, tak jsi na správné adrese. Tady máš stabilitu, růst a zázemí mistra v oboru. Já tu nejsem 13 let nadarmo! 😊

Aleš Kašparec

Aleš Kašparec

ředitel prodeje

V roce 2004 ses rozhodl spolupracovat s Invia. Proč sis vybral právě tuto společnost?

Zakladatelé Radek a Michal byli tehdy ve věku kolem 25 let, firma teprve zařizovala nové kanceláře. Při malé prezentaci asi pro 15 lidí nám na pár slidech ukazovali svůj business plán, který zněl moc krásně na to, aby to byla pravda. I přes tyto nejistoty mě to nějakým způsobem nadchlo a zkusil jsem to. Říkal jsem si, že jestli kluci kecají, poznám to v jednotkách měsíců. Ale jestli ne, bude to přesně ten job, který chci dělat dlouhodobě.

Popiš, jak probíhala tvoje kariéra v Invia?

Začínal jsem v první skupině zaměstnanců, kde nás bylo kolem 10 prodejců zájezdů. Dostali jsme počítač, telefon a vedoucí nám ukázal, jak máme volat klientům. Práce nás bavila. Koukalo se na weby cestovek, obrázky hotelů, pláží a bazénů a mluvilo se o tom s lidmi. Firma rostla a neustále se tvořily nové pozice. Rok po nástupu jsem byl vybrán na pozici Team Leadera. Prodejců již byly desítky a kanceláře nám začaly být malé. Následovalo stěhování a další expanze zaměstnanců. V r. 2006 jsem dostal další příležitost – vést celé prodejní oddělení. Začala „jízda“, která trvá dodnes.

Co tě na práci v Invia baví?

Činnost, na které stojí Invia, je jedním ze snů mnoha lidí – cestování. To je podstata mé motivace k práci tady. Dalším motivátorem je tým kolegů, kteří s firmou vyrostli. Podobně jako já. Jsem také nesmírně vděčný za zkušenost zažít ten přerod zcela neznámé firmy s nulovým obratem do velikosti miliardového kolosu s přesahem i na další.

Příběh absolventa

Do Invia jsem nastoupila jako brigádník na vysoké škole. Dala mi možnost kariérně růst a stát se jedním z nejlepších prodejců. V tuto chvíli jsem ve firmě interním lektorem a předávám své zkušenosti začínajícím kolegům.

Zuzana Neradilová

Zuzana Neradilová

interní lektorka

Vzpomínáš si ještě na svoje první dny v Invia?

Mé první dny byly nezapomenutelné. Po třídenním „maratonu" školení, kdy primární záležitostí bylo naučit se pracovat v našem matrixu zvaném MDA, jsem se stala členem skvělého týmu, který mě v prvních dnech maximálně podpořil a motivoval.

Jak jsi kariérně postupovala?

Jelikož jsem byla student, pracovala jsem cca 3 roky na DPP. Po ukončení školy jsem se rozhodla ve firmě zůstat a podepsala jsem smlouvu na dobu neurčitou. Práce prodejce mě naplňovala a měla jsem i motivaci opravdu skvělého výdělku. Vše ale jednou končí, a i když mě prodej baví i nadále, chtěla jsem kariérně růst. Nejprve jsem začala vypomáhat se školeními destinací a po 3 měsících jsem se stala členem lektorského týmu naší firmy.

Co bys doporučila nováčkům, kteří do Invia nastoupí?

Ničeho se nebojte a směle pojďte k nám. Všechno vás naučíme a vy se stanete profesionálem v oboru. Je to výzva, která za to stojí. Invia je firma, která vám umožní vydělat si na své sny...

Virtuální prohlídka

Pomáháme

Podporujeme …

Pomáháme

Nadace Kapka naděje

Nadační fond Kapka naděje pro pomoc nemocným dětem zvláště s poruchou krvetvorby, nádorovým onemocněním a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně.

Invia tento nadační fond podporuje finančně od roku 2012 a tuto možnost nabízí samozřejmě i každému ze svých klientů v rámci koupě zájezdu.

UNICEF

UNICEF (Dětský fond OSN) je hlavní světovou organizací, která se zabývá ochranou a zlepšováním životních podmínek dětí a podporou jejich všestranného rozvoje.

Invia v roce 2013 pořídila od této organizace vánoční dárky v hodnotě 150 000 Kč.

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

NFOZP, neboli Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se  zdravotním postižením, vznikl v roce 2007 v reakci na tíživou situaci postižených při vstupu na trh práce. Jeho posláním je snaha tuto situaci pomocí různorodých prostředků neustále zlepšovat.

Liga proti rakovině Praha

Více o této neziskové organizaci a její spolupráci s Invia se dočtete zde: Český den proti rakovině v Invia

Letohrádek Vendula

Letohrádek Vendula je poskytovatelem sociálních služeb, jehož hlavním cílem je pomoci všem, kteří to potřebují, postavit se na vlastní nohy a to zejména manufakturou a tradičním řemeslem.

Teribear

Teribear je nadační charitativní fond Terezy Maxové. Tento projekt vznikl v roce 2009 a má za důležitý úkol pomáhat a podporovat k návratu dětí z dětských domovů do normální fungující rodiny a do rodinného prostředí.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Invia a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.