11 volných míst
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Johnson & Johnson se zaměřuje primárně na práci s absolventy, ale snažíme se vyjít vstříc i studentům. Nabízíme mnoho juniorních pozic a několikrát za rok i prestižní mezinárodní trainee programy, především v oblasti financí a HR.

Spolupráce

Studenti a absolventi mají každé dva roky jedinečnou příležitost zúčastnit se Finance Leadership Development Programu. Během dvanácti měsíců poznají chod různých našich poboček po celém EMEA regionu. Podobná příležitost je nabízena i v oblasti HR.

Mimo to budujeme zcela nový Internship program pro studenty pražských vysokých škol. Budete mile překvapení!

U nás nemusíte mít předchozí pracovní zkušenosti, hledáme talenty! Ať už jste zaměřeni na sféru financí, human resources, procurementu či farmacie, u nás si určitě vyberete tu pravou startovací pozici. Postačí, pokud se domluvíte anglicky. Jestliže však umíte navíc i další jazyk, je to jedině plus a umíme to patřičně ocenit.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Ocenění

Pozitivní hodnocení našich zaměstnanců nám letos na Glassdoor vyneslo umístění v celosvětovém žebříčku top 30 firem, kde je radost pracovat (Best Places to Work 2017), na což můžeme být – a jsme – právem hrdí. Z dalších ocenění můžeme jmenovat umístění v první dvacítce světově nejinovativnějších společností či 6. místo v žebříčku globálně nejuznávanějších jmen.

Moderní pracovní prostředí

Kanceláře máme v pražských Jinonicích, kam jsme se přestěhovali na začátku roku 2018. Budova Mechanica I je součástí komplexu Waltrovka postaveném na místě bývalé továrny na letecké motory. Máme zde vlastní fitness, kavárnu, restauraci, ale i mnoho dalších míst pro odpočinek. Když si potřebujeme dát pauzu, máme možnost využít stolní fotbálek, ping pong, playstation, nebo můžeme upustit páru na boxovacím pytli. Navíc si můžeme zvolit, zda chceme pracovat z domu, z kanceláře, či dáváme přednost neformálnímu posezení na gauči při brainstormingu s kolegy.

Zdraví na prvním místě

Jelikož jsme zdravotnická společnost, klademe velký důraz na zdravé pracovní prostředí a zdraví zaměstnanců. Každý den si můžeme vedle návštěvy posilovny v přízemí naší nové budovy zvolit z několika dalších sportovních aktivit vedených zkušenými lektory. Je jenom na nás, zda to bude jóga, běh, bojové umění, TRX, či zumba, vše je zdarma. A kdyby nám po cvičení vyhládlo, každý den je připraveno čerstvé ovoce jako zdravá svačinka. Kdo by si nevybral z nabízených aktivit, má možnost využít MultiSport kartu, která patří k našim benefitům.

Benefity

Benefity

Flexibilní pracovní doba

Nejsi ranní ptáče? Nevadí! Začátek pracovní doby je u nás flexibilní.

Dovolená

Někdo se rád válí na pláži, někomu víc vyhovuje dobrodružtví v horách. Za 5 týdnů toho stihneš fůru.

Doprava

Jezdíš autem, nebo městskou dopravou? Přispějeme ti na jízdné.

Fitness zdarma

Ať jsi fanda posilovny nebo skupinového cvičení, budeš mít neomezený přístup do fitness centra v naší budově.

Jazykové kurzy

Nikdy není pozdě začít se učit nový jazyk nebo prohloubit znalost jiného. My ti na to přispějeme.

Flexi Pasy

Je jedno, zda si za ně pořídíš lístky do kina, nebo příjemnou masáž. Hlavně si to užij!

Global Parental Leave

Celosvětově nabízíme rovnocennou podporu pro maminky I tatínky. Po narození nebo adopci miminka dostaneš 8 týdnů volna navíc za 100% platu.

Příběh absolventa

Společnost je mezinárodní, takže člověk musí počítat s pohovorem v angličtině. Před pohovorem jsem si hledala informace o budoucím zaměstnavateli a mile mě překvapila přátelská atmosféra výběrového řízení.

Monika Kurelová

Monika Kurelová

Accounts Payable Clerk

Co jsi musela splnit, abys získala současné místo?

Končila jsem studium na vysoké škole a začínala jsem se poohlížet po práci na plný úvazek. Nabídku jsem nejprve obdržela od kontraktingové společnosti RANDSTAD, kde jsem absolvovala první pohovor. Poté následoval druhý pohovor přímo ve společnosti s mým budoucím nadřízeným. Společnost je mezinárodní, takže člověk musí počítat s pohovorem v angličtině. Před pohovorem jsem si hledala informace o budoucím zaměstnavateli a mile mě překvapila přátelská atmosféra výběrového řízení.

Jak vypadá tvůj typický pracovní den?

Každé ráno začínám dobrou kávou. 😊 Většinu času pracuji v účetním programu SAP a hlavní náplní mé práce je, aby firma platila faktury včas a správně. Každé ráno posílám kontrolní reporty, které vyžadují nastavení příkazů v programu Excel a Access. Už po třech měsících ve společnosti mám na starosti zajímavý projekt, kde se starám o optimalizaci procesu a snížení chybovosti. V mezičase se snažím odpovídat na e-maily, které přichází v průběhu celého dne.

Co považuješ, za dobu co ve firmě pracuješ, za svůj největší úspěch?

Mým dosavadním největším úspěchem je tzv. „Silver reward“, cena za práci na výše zmiňovaném projektu. A také jsem ráda za změnu smlouvy, z původního „kontraktora“ jsem nyní kmenovým zaměstnancem společnosti.

Jak se ti líbí prostředí, kde pracuješ? Co bys zlepšila nebo změnila?

Prostředí firmy je opravdu motivující a dle mých předchozích zkušeností i nadstandardní. Ve všech kancelářích a společných prostorách je čisto a vládne tu příjemná atmosféra. Ve firmě se dodržuje business dress code, díky kterému jsem připravená kdykoli nečekaně potkat někoho významného a vypadat u toho profesionálně. 😊 Mám pocit, že máme na výběr asi všechny benefity, na které si jenom můžeme vzpomenout. Jsem nadšená z množství společných akcí a také možnosti účastnit se různých školení.

Vidíš ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Určitě bych se ráda v budoucnosti pohybovala na kariérním žebříčku v rámci firmy. Každý týden dostáváme seznam otevřených pozic, na které se případně můžete přihlásit (samozřejmě po předchozí dohodě s nadřízeným). Velmi mile mě překvapilo, když si má kolegyně začala stěžovat na náplň práce a vedení společnosti jí našlo místo v jiném týmu, kde je nyní velmi spokojená.

Příběh absolventa

Dnes jsem v Praze, za týden letím na konferenci ohledně auditu do UK, v červnu musím na týden do Dubaje na interní prověrku účetnictví. Angličtina se velmi záhy po nástupu stane druhým mateřským jazykem.

Ondřej Buzek

Ondřej Buzek

Compliance Officer

Co jsi musel splnit, abys získal současné místo?

Klíčové pro mě byly pracovní zkušenosti získané během studia, kdy od 2. ročníku jsem pracoval jako asistent auditora, později jako vyšetřovatel podvodů. Obojí mi pomohlo velmi rychle detailně poznat několik desítek firem napříč obory, a získat tak všeobecný finanční přehled. Během prezenčního studia bylo velmi náročné sladit 3-4 pracovní dny se školou, ale úsilí se rozhodně vyplatilo. Tato předchozí praxe pak byla klíčová i v rámci pohovoru, a též z ní čerpám v rámci každodenní agendy.

Jak vypadá tvůj typický pracovní den?

Ráno si jako první napíšu tři přioritní úkoly, které za ten den chci stihnout. Během dne absolvuji několik schůzek nebo konferencí ohledně správné remediace daných témat s partnery v organizaci, ale i v USA nebo Asii. Po obědě následuje týmový míting, kde s manažerem nastavíme priority na další týden. Pak se ozvou auditoři, že jim poskytnutá data nesedí dle středisek, tak vyšetřuji příčinu problému a podávám vysvětlení. Odpoledne pracuji s týmem na několika metodických projektech.

Co považuješ, za dobu co ve firmě pracuješ, za svůj největší úspěch?

Mezi mé největší úspěchy patří reformace některých klíčových procesů v rámci našeho týmu, jako byl například design matice na analýzu pokrytí interními kontrolami, SOX testovací plán, definice a nastavení Centrálního remediačního plánu pro region EMEA (cca 50 firem). V tomto patří velké díky mému manažerovi, který mi i přes všechna rizika dává svou plnou důvěru a poměrně volnou ruku, abych se profesně realizoval. Též mě podporuje v dalším profesním vzdělávání.

Jak se ti líbí prostředí, kde pracuješ? Co bys zlepšil nebo změnil?

Během studií i po nich jsem prošel celou řadou firem, a musím přiznat, že prostředí v JNJ je unikátní. Za jednoznačná plus považuji firemní kulturu, která je na velmi vysoké urovni. Taktéž je fantastická její mezinárodní orientace. Dnes jsem v Praze, za týden letím na konferenci ohledně auditu do UK, v červnu musím na týden do Dubaje na interní prověrku účetnictví. Angličtina se velmi záhy po nástupu stane druhým mateřským jazykem. V neposlední řadě jsem zde našel plno dobrých přátel.

Vidíš ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Dosud jsem se nejvíce realizoval rozhodně v optimalizaci a racionalizaci procesů, ať již zaměřené na finanční compliance, či podpůrné účetní procesy. A v tomto duchu bych ve firmě rád pokračoval. Dlouhodobě mám za cíl se prosadit v controllingu/finančním managementu našich výrobních závodů v regionu EMEA a přitom společnost posunout na své cestě udržitelného zisku a rozvoje přidané hodnoty pro klienty a akcionáře.

Příběh manažera

Mým osobním přesvědčením je podporovat členy v mém týmu tak, aby měli ty nejlepší podmínky ke své práci a mohli tak dosáhnout svého osobního úspěchu.

Roman Žilka

Roman Žilka

Country Sales Manager Medical Devices CZ

Zastáváš velmi prestižní pozici, jak se ti podařilo tohoto úspěchu dosáhnout?

Vzhledem k tomu, že naše firma je světovou jedničkou ve svém oboru, je pouze na každém z nás, jak nabízený potenciál k růstu využije. Mně a mému týmu se podařilo využít tohoto potenciálu k růstu jak osobnímu, tak celofiremnímu. Za naším úspěchem vidím zejména soustavnou práci, nadšení pro danou věc a neutuchající touhu pracovat na svém zlepšení. Mým osobním přesvědčením je podporovat členy v mém týmu tak, aby měli ty nejlepší podmínky ke své práci a mohli tak dosáhnout svého osobního úspěchu.

Co je pro tebe nyní největší výzvou?

Mou současnou největší výzvou je diferencovat naši společnost od ostatních firem na českém trhu a nabídnout našim zákazníkům dlouhodobé partnerství, nikoliv jen naše produkty.

Jak vidíš svoji budoucnost v rámci společnosti?

Společnost J&J nabízí velmi široké uplatnění v rámci své komplexní struktury. V rámci řízení lokální pobočky se mi již podařilo dosáhnout na nejvyšší příčky, a proto se chci ve své blízké budoucnosti soustředit na své uplatnění v mezinárodní struktuře firmy, tzn. řízení několika zemí (clusteru).

Co tě společnost J&J naučila?

Společnosti J&J v podstatě vděčím za svůj profesní rozvoj. Přišel jsem do firmy jako obchodní zástupce v roce 2012 a veškerý manažerský rozvoj absolvoval interně. Pokud mám být konkrétní a specifikovat, tak zejména komunikaci, kooperaci a trpělivosti.

Proč bys absolventům doporučil, aby začali svoji kariéru právě v J&J?

Šíře uplatnění v Johnson & Johnson je obrovská. Své uplatnění si najde téměř každý, kdo by chtěl pracovat ve velké mezinárodní obchodní společnosti se silným zázemím a stabilitou. Práce v korporátní společnosti má svá specifika a nabízí rozsáhlé možnosti ke kariérnímu růstu. Naše společnost hledá ty nejlepší, a to zejména ty, kteří jsou ochotni pracovat na svém vlastní rozvoji.

Virtuální prohlídka

Video

Pomáháme

Vůle pomáhat je vlastní celé naší společnosti i jednotlivým zaměstnancům. Díky jejich aktivnímu zapojení do programu firemní společenské odpovědnosti vznikají nové projekty, rozvíjí se naše spolupráce s neziskovým sektorem a některé aktivity se stávají součástí naší firemní tradice.

Dárky pro Klokánek

Jednou z tradic je již od roku 2011 plnění vánočních přání dětí, které se nacházejí v tíživé sociální situaci. Pod názvem Vánoční strom splněných přání pomáhají zaměstnanci Johnson & Johnson zajišťovat vánoční dárky pro děti v Klokánku ve Štěrboholích.

Charitativní sbírky

Pořádáme charitativní sbírky oblečení, doplňků, hraček, knížek pro děti a jiných potřebných věcí pro partnerské neziskové organizace. Od roku 2014 pořádáme charitativní sbírky např. pro Borůvku o.p.s. a Forewear.

Mezinárodní den dobrovolnictví

Od roku 2013 umožňuje společnost Johnson & Johnson svým zaměstnancům připojit se k Mezinárodnímu dni firemního dobrovolnictví a strávit jeden pracovní den pomocí v neziskových organizacích po celé České republice.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Johnson & Johnson a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.