Nebyla nalezena žádná místa, prosím zjednodušte dotaz.

Další možnosti spolupráce

Asi máš představu, jak „lehké“ to je, když po skončení školy chce absolvent najít práci. Všude chtějí 20 let praxe u 28letého uchazeče. Tolik let praxe ti sice nedáme, ale pokud máš zájem při škole pracovat, tak u nás máš možnost 😊 Studentům nabízíme dvě možnosti spolupráce: Roční stáž a dlouhodobé brigády

Spolupráce

Máš zájem získat zajímavou pracovní zkušenost ve svém vysněném oboru a zároveň si vydělat při škole? Nabízíme ti studentskou placenou stáž, která tě během jednoho roka seznámí s prací v oboru brand marketingu nebo financí, poskytne ti možnost školení v oblasti hard nebo soft skills, umožní ti projít koučinkem, a když budeš šikovný/á, můžeš u nás zůstat a nastartovat svou kariéru.

Nevíš ještě, jakým směrem se má po skončení studií ubírat tvá kariéra? Zkus u nás dlouhodobou brigádu, která ti pomůže najít odpověď.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Historie společnosti

JT International spol. s r.o. je mezinárodní tabákovou divizí společnosti Japan Tobacco Inc., která patří mezi největší světové hráče v tomto odvětví.

Naše historie se začala psát v roce 1999, když Japan Tobacco Inc. odkoupila od nadnárodního koncernu R. J. Reynolds jeho tabákové provozy ležící mimo území USA. V roce 2007 jsme pak odkoupili společnost Gallaher, čímž jsme se zařadili mezi 3 největší hráče v tabákovém průmyslu, a začala se tak psát historie nové JTI.

Naše značky

Mezi naše nejznámější značky patří Camel, Winston, LD a Benson&Hedges.

Značka Camel je i po více než 100 letech kreativní ikonou, která je 2. nejprodávanější prémiovou značkou na českém trhu.

Značka Winston byla poprvé představena v roce 1954 a od té doby se stala 2. nejznámější a nejprodávanější značkou na světě a 7. nejprodávanější značkou v České republice.

Značka Benson & Hedges zaujala nekompromisní přístup k prémiové kvalitě, na které trvá již déle než 140 let. Právě tato značka byla průkopníkem v oblasti inovací, jakými jsou například cigarety s příchutí.

Pár informací o nás

Jsme opravdu nadnárodní společnost, působíme ve 120 zemích světa, kde zaměstnáváme více než 40000 zaměstnanců. V České republice zaměstnáváme více než 130 zaměstnanců, kteří nám s nadšením pomáhají vytvářet úspěšnou firmu.

Více informací o naší společnosti naleznete zde.

Patříme mezi nejlepší zaměstnavatele u nás i na světě

V roce 2018 získala JTI již pošesté v řadě certifikát Top Employer a byla vyhlášena jedničkou mezi všemi zúčastněnými firmami na českém trhu. Toto prestižní ocenění je udělováno nezávislou společností Top Employer Institute, která již déle než 25 let hodnotí, jak firmy pečují o své zaměstnance ve všech oblastech jejich pracovního života. Jedná se například o vzdělávání a rozvoj, benefity, odměňování, talent management či nábor zaměstnanců. Uznání jsme získali nejen v Česku a dalších 49 zemích, ale můžeme se pyšnit i tituly Top Employer Europe a Top Employer Global.

Zajímá vás, jak u nás vybíráme nové kolegy?

Správný výběr budoucích kolegů je pro nás velmi důležitý, a proto věnujeme velkou pozornost náborovému procesu. V jaké jiné společnosti se vám stane, že se u pohovoru na jakoukoli pozici setkáte s ředitelem oddělení?

I přes to, že výběrové řízení má celkem 4 části – telefonický pohovor, osobní pohovor s manažerem a HR specialistou, 2. osobní pohovor s ředitelem oddělení a HR ředitelem a krátký osobnostní dotazník, tak jsme schopní celé výběrové řízení zvládnout ve velmi krátkém čase. Vážíme si všech uchazečů, kteří nám reagují na naše pozice, a proto se snažíme výběrové řízení zbytečně neprotahovat. I díky naší rychlé reakci máme ocenění na jobs.cz za to, že odpovídáme kandidátům do 14 dnů.

Benefity

Uvědomujeme si, že naši zaměstnanci jsou to nejdůležitější, a proto je rádi oceňujeme – máme pro ně připravenou širokou nabídku benefitů. Nad rámec toho ale ještě nabízíme:

Benefity

Osobní rozvoj

Pro tvůj rozvoj máme k dispozici různé možnosti a metody školení, a to nejen v Čechách, ale i v zahraničí, nabízíme ti interní koučink, ale i spoustu praktických zkušeností, které získáš při práci na různých projektech.

Sportovní aktivity

Rád sportuješ? Několikrát ročně pro naše zaměstnance hradíme sportovní aktivity, které si sami vymyslí. Pravidelně tak máme možnost jet se sklouznout na Ještěd, projet na kole vinnou stezku na Moravě, zahrát si beach nebo fotbal. A pokud chceš při sportu ještě pomáhat, můžeš za nás startovat na dračích lodích, čímž podporujeme nadaci Život 90 😊

Mobilní telefon

Chceš být online a zároveň být IN? Nabízíme ti k práci iPhone 8 i s neomezeným voláním a téměř nevyčerpatelným balíkem dat.

Práce v zahraničí

Jsme firma otevřená získávání zkušeností v zahraničí – pro naše šikovné zaměstnance je u nás možnost jet na rok pracovat i do jiných zemí v rámci JTI.

Občerstvení na pracovišti

Denně máme možnost doplnit vitamíny díky nabídce čerstvého ovoce a zeleniny na pracovišti.

Příběh manažera

Nebo vás naopak zajímá, jaké jsou možnosti kariéry v JTI? Přečtěte si rozhovor s Verčou Knotovou.

Veronika Knotová

Veronika Knotová

Brand Manager pro značku Winston a LD

Jak začala tvoje spolupráce s JTI? Čím tě JTI zaujala?

Do JTI jsem nastoupila po svém návratu ze zahraničí v roce 2013 ne jako úplný absolvent, ale s minimem zkušeností z marketingu v FMCG společnosti. Určitě mě zaujalo, že se jedná o velkou mezinárodní společnost s pobočkami po celém světě, takže využití angličtiny zde bylo zaručeno.

Co jsi se během let v JTI naučila a jak se vyvíjela tvá kariéra?

Svoji kariéru v JTI jsem začínala na pozici Brand Specialisty, poté jsem získala pozici Product Managera a následně Brand Managera. Samozřejmě to nebylo hned, pracovala jsem na více Brandech, měla jsem možnost řídit vlastní projekty, na kterých jsem získávala nové zkušenosti, a v neposlední řadě jsem měla dobré manažery, od kterých jsem se mohla učit.

Jaké možnosti rozvoje v JTI vidíš?

V rámci svého působení v JTI jsem měla možnost účastnit se různých školení ať už v rámci českého trhu, nebo v zahraničí a také pracovat na projektech se zahraničními kolegy.

Co se ti na práci v JTI líbí? Co bys zlepšila/změnila?

Na JTI se mi libí, že i když se jedná o velkou mezinárodní společnost, tak z pohledu české pobočky jde spíše o středně velkou firmu, kde se většina lidí navzájem zná a panuje zde přátelská atmosféra. Co bych na JTI změnila, je věc, která trápí asi většinu nadnárodních korporací, a to jsou některé procesy. I to se postupně mění s tím, jak se mění společnost a její vedení.

Jak bys popsala JTI potenciálním uchazečům?

Z mého pohledu je JTI společnost, která vyniká přátelským pracovním prostředím a je otevřená novým nápadům.

Video

Seznamte se s JTI

Poznejte naše zaměstnance

Pomáháme

Jsme velká globální společnost, a jako taková cítíme závazek vůči komunitám, ve kterých působíme, i vůči životnímu prostředí. Proto je společenská zodpovědnost pro nás velmi důležitá.

Každoročně snižujeme náš dopad na životní prostředí a také pracujeme na pomoci potřebným.

Pomáháme

Nechceme, aby se senioři cítili opuštění

Jsme dlouhodobým partnerem organizace Život 90, která v centru Prahy provozuje komunitní centrum pro seniory a jejich blízké. V rámci spolupráce se Životem 90 podporujeme tísňovou linku Senior telefon, která poskytuje nepřetržitou a bezplatnou pomoc seniorům v krizových situacích, když se cítí sami nebo když se setkají s domácím násilím.

Nepřispíváme však pouze finančně, ale i svým časem v rámci dobrovolnických aktivit. Naši zaměstnanci doprovází seniory na vánoční projížďku Prahou, pomáhají organizovat běžecké závody Seniorská míle, nebo sami závodí na dračích lodích, aby tak získali další prostředky na podporu seniorů.

Fandíme služebním psům

S ohledem na jejich záslužnou činnost v boji proti nelegálnímu zboží dlouhodobě podporujeme Regionální výcvikové středisko služební kynologie v Heřmanicích. Za tuto podporu jsme v roce 2017 obdrželi ocenění od ministra financí.

Díky dokonalému výcviku služebních psů se výcvikové středisko Světové celní organizace v Heřmanicích od roku 1996 vypracovalo k mimořádným výsledkům, které jsou oceňovány po celém světě.

A co děláme celosvětově?

Díky nadaci JTI Foundation pomáháme v místech, kde jsou ztížené podmínky pro život – pomáháme tak zajišťovat vodu v oblastech postižených suchem, při přírodních katastrofách, jako jsou záplavy, tajfuny nebo zemětřesení, a také pomáháme místním lidem rekultivovat pole, aby měli zajištěnou obživu.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti JT International a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.