8 volných míst
Pro studenty a absolventy

 • Obsluha UGO Salaterie v Ostravě
  Kofola
  Moravskoslezský kraj
  Na plný úvazekzkrácený úvazek
  Odborné bez maturity
 • Obsluha UGO Freshbaru nebo Salaterie
  Kofola
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazekzkrácený úvazek
  Odborné bez maturity
 • VEDOUCÍ SMĚNY (Shift Leader) UGO Salaterie až 33 000 Kč
  Kofola
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazekzkrácený úvazek
  Odborné bez maturity
 • Asistent/ka pro sales
  Kofola
  Hlavní město Praha
  Na zkrácený úvazek
  Středoškolské
 • Obchodník pro UGO
  Kofola
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • VEDOUCÍ SMĚNY (Shift Leader) UGO Salaterie Brno od 26 000 Kč
  Kofola
  Jihomoravský kraj
  Na plný úvazek
  Základní
 • Trainee - Procesní inženýr
  Kofola
  Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj
  Na plný úvazek, zkrácený úvazek, praxe a stážetrainee programy
  Středoškolské
 • SANTA-TRANS Řidič nákladní přepravy
  Kofola
  Středočeský kraj
  Na plný úvazek
  Základní

Další možnosti spolupráce

Spolupráce

Staňte se Kofolákem! V našem trainee programu můžete začít jako stážisti, studenti nebo absolventi. Program vám ušijeme na míru podle vašich předpokladů a aktuálních příležitostí v Kofole. Můžete u nás absolvovat placenou i neplacenou stáž, ať už jste z jakéhokoli koutu Evropy. Jak chutná Kofola si vyzkoušíte např. na odděleních Sales, Marketing, HR, ve výrobních závodech s moderními technologiemi, v oddělení financí nebo v logistice a distribuci.

Rádi vám pomůžeme absolvovat povinnou praxi v našich výrobních závodech v Krnově, Mnichově Hradišti nebo Rajecké Lesné, případně v Ostravě pro jiné než průmyslové obory.

Pokud hledáte partnera pro bakalářské nebo magisterské práce, naši kolegové jsou připraveni s vámi spolupracovat a podělit se o své zkušenosti. Najdete u nás profesionály z různých oborů, od výroby přes obchod a marketing až po finance a controlling.

Během celého roku, ale hlavně v období naší nápojové výrobní sezóny (letní měsíce, Vánoce) vás rádi uvítáme v týmu logistiky a výroby podle vašich časových možností. Ve skladu v oddělení kompletace výrobků k expedici získáte kondici a ještě vám za to zaplatíme.

Chcete si vyzkoušet práci na různých pracovních pozicích v několika odděleních Kofoly? Rotací ve společnosti máte možnost poznat celou firmu a vyzkoušet si, jaká práce vám bude nejvíce vyhovovat.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Tým Kofoly

Vyrábíme nealkoholické nápoje s péčí a láskou, a to v sedmi závodech v pěti zemích střední a východní Evropy. Do naší rodiny dnes patří více než 2 300 Kofoláků, kteří pomáhají měnit svět k lepšímu, žít zdravě a stále hledat nové cesty.

Historie společnosti

Rodina řeckého rodáka Kostase Samarase koupila v roce 1993 sodovkárnu státního podniku Nealko Olomouc v Krnově a zahájila výrobu sycených nápojů. Rok 1996 je považován za oficiální vznik společnosti Kofola, jak ji známe dnes, neboť v tomto roce došlo k založení dceřiné dopravní společnosti Santa Nápoje Krnov. Firma poprvé v roce 2000 spojila svůj výrobní program s nápojem Kofola, když s opavskou farmaceutickou společností IVEX, tehdejším vlastníkem značky, uzavřela licenční smlouvu na jeho stáčení.

Naše hodnoty

Poctivost – to co děláme, děláme poctivě.
Originalita – podporujeme jedinečnost.
Hrdost – jsme hrdí na svoji práci a naše značky.
Odpovědnost – podnikáme odpovědně, jsme součástí místní kultury, nasloucháme.
Důvěra – jsme přátelští a otevření.
A hlavně nadšení :) – svou práci děláme s nadšením, láskou a vtipem.

Co dělá Kofoláka Kofolákem?

Takový Kofolák

• má rád svoji práci, která mu dává smysl,
• pracuje s radostí a s nasazením,
• je hrdý, když se s nápoji od Kofoly setká i mimo práci,
• je přátelský ke kolegům a kolegyním,
• dokáže mít radost i z malých úspěchů,
• nebojí se zkoušet, nebojí se neúspěchu a dělá věci naplno,
• přemýšlí nad tím, co by se dalo ve firmě zlepšit,
• ctí dohody a cítí zodpovědnost,
• má rád Kofolu i její produkty,
• cítí zodpovědnost za firmu.

Benefity

Moderní firemní benefity v Kofole

Benefity

Rozvoj a vzdělávání

Podporujeme osobní i profesní rozvoj v inspirativních týmech, celosvětové jazykové vzdělávání, IT dovednosti, soft & hard kompetence, vše atraktivní formou a podle současných trendů.

Leadership academy

Významná a současně i populární je v Kofole Leadership academy, určená pro rozvoj manažerského potenciálu a pro práci s talenty ve společnosti na mnoha zajímavých a důležitých projektech.

Zahraniční mise

Každému Kofolákovi umožníme získávat zkušenosti i v našich dceřiných společnostech po celé Evropě. Hledáme nejvhodnější řešení pro každého, kdo má chuť a odvahu odjet z domova a zdokonalit se ve svém oboru.

Akce pro zaměstnance

Během celého roku organizujeme pro Kofoláky mnoho sportovních aktivit. Pořádáme nejrůznější akce pro děti a rodiny Kofoláků.

Příběh absolventa

Martina Teichmannová

Martina Teichmannová

Trainee

Co jsi musela splnit, abys získala místo v trainee programu Kofoly?

Nastoupila jsem do Kofoly jako studentka na stáž na personální oddělení. Absolvovala jsem příjemný vstupní rozhovor s personální ředitelkou, na kterém jsme si vysvětlily, jak by mohlo mé působení v Kofole probíhat. Dohodly jsme se, co bude náplní mé práce a jaký bude časový rámec. Také jsme probíraly možnou spolupráci na mé absolventské práci. Po ukončení stáže jsem dostala nabídku vstoupit do trainee programu.

Jak vypadá tvůj typický pracovní den?

V rámci trainee programu se převážně učím a seznamuji se se všemi personálními činnostmi. Je to pro mě velký přínos, personalistice bych se v budoucnu ráda věnovala. Na personálním oddělení výrobního závodu v Krnově se učím tvořit pracovně právní dokumenty, v centrále společnosti v Ostravě asistuji při výběrových řízeních. Ráda také pomáhám s organizací akcí pro zaměstnance. Poslední měsíce jsem se věnovala praktické části mé absolventské práce, ve které jsem zúročila dosavadní zkušenosti a poznatky.

Co považuješ za dobu, po kterou ve firmě pracuješ, za svůj největší úspěch?

Za svůj největší úspěch považuji to, že výsledky mé práce, byly pro firmu užitečné, práce mě bavila, naplňovala, a motivovala mě pro další studium.

Jak se ti líbí prostředí, kde pracuješ? Co bys zlepšila nebo změnila?

Mám okolo sebe super kolegy, skvělou mentorku, která mě zasvěcuje do prostředí personální práce a obohacuje mě zkušenostmi. V práci ráda využiji pitný režim složený z produktů Kofoly. Příjemná je i možnost uvolnit se na chvíli v relaxační místnosti.

Vidíš ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

Ano, a to v mnoha ohledech. Mým cílem je dále se v oboru personalistiky vzdělávat, získat vysokoškolské vzdělání. Povzbuzuje mne i možnost zapojit se do projektů v rámci celé skupiny Kofola.

Příběh manažera

Simona Kubová

Simona Kubová

HR Manager

Pracujete ve svém týmu se studentkou Martinou Teichmannovou, co na spolupráci s ní oceňujete nejvíc?

Nejvíc oceňuji její chuť učit se a zdokonalovat se každý den. Martina vstřebává všechny nové informace a velice rychle je dovede prakticky využít. Aplikace znalostí do každodenní činnosti je klíčem ke kariérnímu úspěchu. Studenti, kteří u nás úspěšně absolvují trainee program, nemají obavy s vyjádřením vlastního názoru a náhledu  na věc. Pro Martinu je takový přístup samozřejmostí.

Jaké vlastnosti, schopnosti studentů a absolventů jsou důležitými pro jejich úspěšný vstup do praxe?

Zcela určitě je to jejich schopnost učit se, nehledat problémy a schopnost poradit si v konkrétní situaci.

Co může nabídnout HR oddělení studentům a absolventům?

Pro studenty a absolventy máme připraveno několik verzí trainee programu. Studentům středních škol umožňujeme  absolvovat souvislou praxi na různých odděleních. Zájemci o stáž, což bývají převážně studenti posledních ročníků vysokých škol,  se mohou zapojit do práce na různých projektech po dobu nejčastěji jednoho roku. Studentům posledních ročníků můžeme nabídnout také spolupráci na jejich absolventských, bakalářských a magisterských pracích. Absolvent pak u nás může vstoupit do ročního programu, během kterého pozná celou firmu a vyzkouší si, která pracovní role mu nejlépe sedí.

Jak je možné se do takových programů přihlásit?

Všechny studenty a absolventy zveme k návštěvě našich kariérních stránek, kde v sekci www.firma.kofola.cz/kariera/studenti najdou všechny potřebné informace. Případně je možné kontaktovat přímo naše HR  oddělení na adrese hr@kofola.cz. Studenti nás můžou kontaktovat také na veletrhu Kariéra Plus, který každoročně pořádá Vysoká škola báňská – Technická univerzita v Ostravě.

Virtuální prohlídka

Pomáháme

Zodpovědnost vůči zaměstnancům, zákazníkům, dodavatelům, místní komunitě a životnímu prostředí je naše DNA! Podporujeme zdravý životní styl a pohyb dětí a mládeže, záleží nám na životním prostředí a chceme být dobrým sousedem pro naše okolí.

Pomáháme

Podpora sportovních akcí pro děti a mládež

Fandíme zdravému životnímu stylu a máme radost, když vidíme, že děti a mladí lidé sportují, vzdělávají se a svůj volný čas využívají naplno. Takové projekty nám dávají smysl a chceme je podporovat. Loni jsme podpořili přes 400 akcí a projektů a v letošním roce nehodláme polevit. 

Daruj radost

Druhým rokem nabízíme všem Kofolákům šanci pomoci někomu v jejich okolí. Fantazii se meze nekladou – loni jsme finančně podpořili např. denní stacionář Salome pro autistické děti, přispěli jsme na delfinoterapii pro vážně nemocného syna našeho zaměstnance nebo koupili plošinu pro hendikepovaného rybáře. Nápad může přihlásit každý a o tom, koho nakonec podpoříme, rozhodují sami zaměstnanci.

Dobroty

Několikrát do roka vyhlásíme dny, kdy může každý zaměstnanec přinést vlastnoručně připravenou dobrotu, na které si za dobrovolnou cenu mohou pochutnat ostatní. Vybranou částkou podporujeme různé menší projekty. V loňském roce to byly např. dárky pro děti z dětských domovů, letos jsme přispěli na rehabilitaci pro postiženou holčičku Lauru.

Darování krve

Dvakrát za rok organizujeme pro naše zaměstnance společné darování krve ve všech městech, kde máme výrobní závod nebo kanceláře. Každá kapka naší kofolí DNA se počítá!

Sběr oblečení

Zaměstnancům nabízíme možnost přinést do práce oblečení nebo domácí textil, které už nevyužijí. Ty pak věnujeme různým organizacím – např. charitativní obchůdky nebo azylové domy.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Kofola a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.