13 volných míst
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Celé roky jsme mířili do řad zkušených profesionálů, nyní tak máme dostatečně silnou základnu a potenciál věnovat se mladým talentům.

Spolupráce

Letos představujeme první ročník (nejen) programovací letní stáže pro studenty vysokých škol. Začináme už v srpnu!

Studenti, kteří zvládáte při studiu pracovat 20, 25, 30 hodin týdně, dejte nám o sobě vědět. Velmi rádi vás pozveme na Assessment Centrum, po jehož úspěšném absolvování se stanete naším kolegou na zkrácený úvazek.

Absolventi mají u nás dveře otevřené i na full-time. Výběrové řízení probíhá opět formou Assessment Centra, kde se potkáte se svými budoucími kolegy a uděláte si jasnou představu o projektech, na kterých se daný tým podílí. Juniorní pozice jsou k dispozici především pro programátory a QA inženýry.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Historie společnosti

Pět nadšenců ze Sillicon Valley si v roce 1998 řeklo, že provedou revoluci ve světě ERP a vyvinou první čistě webový ERP systém. V kanceláři nad kadeřnictvím nainstalovali první server, který umístili na lednici. První zákaznící zkoušeli prototyp už po pár měsících. Postupem času firma i produkt dospívaly a také se začal používat termín "cloud". Do Brna (a později také do Prahy) přišel NetSuite v roce 2010 již jako úspěšná firma. Rostl počet zaměstnanců i zisky. Po akvizici firmou Oracle úspěšně pokračujeme dál jako samostatná jednotka.

Hledáme i tebe!

Neboj se přihlásit o práci v softwarové společnosti, i když nemáš technické vzdělání. Nehledáme jen ajťáky. S ekonomkou a dobrou angličtinou můžeš být např. konzultantem a radit firmám, jak nejlépe využít náš software. S diplomem z lingvistiky zase můžeš psát technickou dokumentaci k systému a rozšířit tak tým našich technical writerů.

Tipy od personalistů

Do životopisu připiš téma své závěrečne práce, výběr tématu nás zajímá. Máš ukázky svých projektů na Githubu, webu nebo na Behance? Přidej do CV odkaz, manažeři na tyto projekty koukají!

Benefity

Na představení všech benefitů nám rozhodně nestačí povolený počet znaků, tak zmíníme jen něco málo a na zbytek se přijď zeptat třeba do našich krásných, nových kanceláří v DORNu nebo na pražskou Waltrovku 😉

Benefity

Jsme international

V NetSuite budeš mít kolegy i zákazníky po celém světě, určitě se za nimi můžeš sem tam podívat.

Work-life balance

Budeš mít 25 dní dovolené, flexipasy, stravenky, Multisport kartu, kurzy angličtiny a další a další..

Mentoring

Mentoring seniorních kolegů - jako největší benefit vnímáme možnost učit se od těch nejzkušenějších hands-on manažerů.

Příběh absolventa

Zpočátku bylo cílem v Brně vytvořit silný vývojářský tým a zaručit tak, že náš informační systém bude mít dobře napsaný základ. Dnes u nás pracují nejen čerství absolventi, ale i samotní studenti, kteří zvládají skloubit školu s prací. Mladých vývojářů, testerů nebo tech writerů neustále přibývá.

Renča

Renča

Software Engineer in Test

Jak tě přijal tvůj nový tým?

Nastoupila jsem do (do té doby) čistě mužského kolektivu. Od začátku se mi kolegové věnují a pomáhají - pokud to tedy zvládnou. Když ne, tak pomůžu já jim 😊

Máš pocit, že se učíš?

Každý den přinese nějakou novou zkušenost nebo poznatek. Líbí se mi, že si je v týmu sdílíme. Rozhodně toho umím víc, než když jsem nastoupila.

Co tě ve tvé nové práci překvapilo?

Spousta věcí. Zejména rovnost v kolektivu. Nečekala jsem, že budu někdy stát nad Vice Presidentem vývoje a on bude programovat to, co po něm já chci 😊

Co tě na tvé práci baví a naplňuje?

Má náplň práce je zajímavým spojením vývoje a koordinování projektu. Každých několik týdnů náš tým odevzdává funkční prvky, které se poměrně rychle dostanou na prostředí zákazníků, a tak se všichni můžeme radovat z odvedené práce.

Příběh absolventa

Adriana

Adriana

Software Engineer

Co tě motivovalo studovat a přitom pracovat na full-time jako vývojářka?

Hlavne škola. Ku koncu magisterského štúdia som strácala motiváciu pokračovať. Tak som podstúpila možno na prvý pohľad nelogický krok pri pokuse zachrániť štúdium, a to prácu na plný úväzok. Dúfala som, že ma zmena prostredia a aktívnejšie využitý voľný čas bude motivovať k lepším výsledkom aj v škole.

A čo sa týka rozhodnutia byť práve SW vývojár, pre mňa to bola veľkú časť života vysnená práca.

A proč právě NetSuite?

Dosť mi pomohol Deň priemyselných partnerov školy na Fakulte Informatiky kde je celkom príjemné, že sa prídu uchádzať firmy o študentov a nie naopak 🙂 NetSuite som mala vyhliadnutý už nejaký čas, keďže som počula kladné referencie z okolia, a tak som sa im napísala na ich zoznam kontaktov...

Jaké byly začátky v “mužském kolektivu”? Jak jsi vnímala zaučování, atmosféru a fungování v týmu?

Moje začiatky v mužskom kolektívne nastali už na vysokej škole. Nikdy som to nebrala ako niečo negatívne alebo hocako rozdielne oproti inému kolektívu. Keďže moji kolegovia a kolegyne sú šikovní a ústretoví ľudia, od začiatku sa mi s nimi spolupracovalo veľmi dobre. Bolo pre mňa inšpiratívne vidieť ako dôsledne riešia zadané problémy a neboja sa výzvy. V procese zaúčania sa mi páčilo, že som na problémy nikdy nebola sama. Mohla som sa obrátiť na hocikoho z tímu, všetci boli ochotní pomôcť.

Jaký je největší rozdíl v práci, když už máš dostudováno? Změnilo se vůbec něco?

Pre mňa je to jednoznačne, že sa už nemusím tak obávať konca pracovnej doby a príchodu pred rozpísanú diplomku 😊

Příběh manažera

V NetSuite vyrábíme software pro firmy z různých odvětví. Tomáš vede oddělení Professional Services, kde se svým týmem upravuje náš software tak, aby vyhovoval specifickým potřebám našich zákazníků, což jsou mezinárodně úspěšné firmy jako např. Spotify, GoPro, Snapchat nebo Siemens.

Tomáš

Tomáš

Practice Manager

Tome, kolik máš v týmu absolventů a jak dlouho?

V současné době je jich šest a všichni začali v podstatě před rokem. Celý tým má teď 14 členů, takže absolventi tvoří podstatnou část.

Jakým způsobem probíhalo začlenění do pracovního procesu?

Máme úžasný Enablement program, kterým projde každý absolvent. Trvá tři měsíce, skládá se z videí, případových studií, materiálů ke čtení a lekcí ve třídě. Během něj se nováček dozví o naší společnosti, produktu i procesech, potká své budoucími kolegy a získá vhled do firemní kultury. Celý program končí prezentací vlastní customizace systému na business problému vlastního výběru. Výherce lokálního kola pak postupuje do celofiremního, kde se utká s lidmi z týmů z Ameriky, Uruguaye, Evropy i Manily.

Jaké jsou tvoje dojmy po roce, kdy u tebe absolventi pracují?

Pouze kladné! Dnes už v některých případech ani nerozlišuji, jestli je daný člověk loňský absolvent nebo má více let praxe. Mám na mysli ty služby, které náš tým začlenil do portfolia v průběhu posledních 12 měsíců. Někteří absolventi se totiž ujali vedení a jsou v podstatě experty v těchto oblastech. Navíc přinesli do týmu novou energii a dynamiku, která nás všechny posunula vpřed.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Oracle|NetSuite a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.