18 volných míst
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

#budprazdroj

Pro studenty a absolventy různých oborů vysokých škol (komerční i technické) máme více možností, jak se stát jedním z nás:

*Letní placené stáže - studenti 3. - 5. ročníků VŠ

*Trainee program Future Leaders - absolventi navazujícího Magisterského programu

*Brigády a práce na zkrácený úvazek v průběhu roku

 

Spolupráce

LETNÍ placené STÁŽE jsou příležitostí, jak získat zkušenosti z reálné praxe. Od července do září pracuješ na samostatném projektu v týmu, který si vybereš. V závěru léta pak svou práci odprezentuješ vedení společnosti včetně generálního ředitele. Kromě práce na plný úvazek Tě čeká i zábava - team building, návštěva pivovaru a zajímavá setkání se špičkami ve svých oborech.

Vyber si obor, přihlas se a své budoucí kolegy a manažery přesvědč, že Ty jsi nejlepší stážista pro jejich tým! Budeš tak moci hrdě tvrdit, že jsi se i Ty podílel na další kapitole příběhu, který nepřestává inspirovat!

Máš státnice „za rohem“ nebo jsi čerstvý absolvent? Program je vhodný pro absolventy VŠ napříč všemi obory!

*Technické změření – můžeš volit mezi specializací Brewing a Packaging Engineering. Pro svůj program si vybereš některý z našich pivovarů v Čechách nebo na Slovensku.

*Komerční zaměření – budou to Finance, Trade marketing nebo Tě láká spíše Obchod? Je to jen na Tobě! U nás si kariéru řídíš sám, my Ti jen ukazujeme cesty a možnosti. Za 24 měsíců vystřídáš několik reálných pozic v různých týmech, díky kterým si ujasníš, kterým směrem budeš rozvíjet svou kariéru.

Chystáš završit studium vysoké školy a chceš začít pracovat na své bakalářské nebo diplomové práci? Nabízíme ti možnost spolupráce s našimi odborníky z různých týmů.

Práce u nás má mnoho podob. Nabízíme pozice v nejrůznějších oborech, které jsou vhodné pro absolventy středních nebo vysokých škol. V rámci naší společnosti nabízíme nejrůznější zkrácené pracovní úvazky, které jsou vhodné jako brigády při škole nebo v období prázdnin. Sleduj pravidelně otevřené pozice a nenech si utéct možnost pracovat u nás.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

BUĎ PRAZROJ i Ty!

Když něco uděláte opravdu dobře, inspirujete tím klidně celý svět. Přesně to se povedlo v Plzni a pojem „pivo plzeňského typu“ díky tomu dnes označuje celou pivní kategorii.  Nejsme jen běžnou firmou - jsme hrdí na svoji práci! Před více než půldruhým stoletím se začal odvíjet příběh, který se zapsal zlatým písmem do historie. Přidej se k nám a podílej se na další kapitole příběhu, který nepřestává inspirovat. Pište společně s námi další řádky tohoto úspěchu.

4 pivovary, 3 města a pivovarské muzeum

Vydejte se za poznáním historie pivovarnictví nebo své oblíbené pivní značky. Poznejte autentická místa, kde se zrodila legenda Pilsner Urquell, uspořádejte Párty v pivovaru Gambrinus, ponořte se do historie v Pivovarském muzeu v Plzni nebo prožijte nezapomenutelný den tam, kde se vaří Radegast a Velkopopovický Kozel. V každém z našich pivovarů vás čeká bohatý program, který potěší každého milovníka piva.

Koho hledáme – jsi náš budoucí kolega?

*Když si nevíš rady, tak hledáš řešení.

*Víš, o čem je týmová práce a současně si umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly.

*Nasloucháš druhým a nebojíš se říct svůj názor a předstoupit s ním před ostatní.

*Motivace - chceš se aktivně podílet na své budoucí kariéře.

My Ti ukazujeme cesty a možnosti, Ty si plánuješ, kam se Tvá kariéra bude ubírat a skrz osvojované dovednosti si otevíráš dveře dál!

#budprazdroj

Benefity

Vážíme si našich zaměstnanců. Snažíme se o ně proto náležitě pečovat a poskytujeme jim širokou škálu benefitů. Naším největším přáním totiž je, aby byli spokojeni v práci i mimo ni.

Budoucnost a zajištění

Vaše budoucnost je pro nás důležitá a proto Vám přispíváme na penzijní připojištění či životní pojistku.

Zdraví a péče

Vaše zdraví je pro nás důležité. Ze systému benefitů můžete díky speciální kartě čerpat prostředky na nadstandardní zdravotní péči, sportovní aktivity i relaxaci ve vybraných wellness zařízeních.

Naše značky

Žízní u nás trpět nebudete. Zásobíme Vás pivem na dovolenou i Vánoce. Rozdáváme i poukázky na výhodný nákup našich produktů.

Něco navíc

Dáváme Vám více času na odpočinek, protože naše pracovní doba je 7,5hod denně. Oceníme i Váš výkon týdnem dovolené navíc.  Přispíváme Vám také na stravování.

Zábava

Užijte si volný čas podle Vašich představ - sponzorované vstupenky, příspěvky na cestování i možnosti exkurzí do našich pivovarů.

Příběh absolventa

Pravidelně se obracíme na studenty a absolventy, kterým nabízíme možnost poznat svět tradiční české a světově uznávané firmy. Rozvíjíme jejich schopnosti a potenciál, aby se našli v tom, v čem jsou dobří a bude je bavit. Naše týmy tak obohacují o nové nápady a ideje.

Michal Petrov

Michal Petrov

Senior PACKAGING PROCESS ENGINEER (absolvent Future Leaders Trainee Programme)

Proč Plzeňský Prazdroj?

Rozhodl jsem se pro PP, protože pracovat s pivem je snad sen všech „pivařů“ / čechů 😊  Na veletrhu na ČVUT byl PP stánek velmi milý a přátelský, dalo se promluvit zeptat se - to se o jiných firmách říci nedá. Navíc pokud chce člověk pracovat v potravinářství, tak co jiného má v ČR smysl než právě pivo – to se bude pít i když bude ekonomická krize nebo cokoli jiného, takže je to i nějaká jistota

Splnilo to Tvá očekávání?

Nástupu nelituji, práce mě baví! Po dokončení Trainee programu jsem se začal věnovat naplno tomu, co mě baví nejvíc – technologie stáčení.

Jaká byla Tvá kariérní cesta v Prazdroji?

Začal jsem letní stáží, po té jsem nastoupil jako operátor stáčecí linky v Popovicích, pak jsem byl vyčleněn na projekt redukce TPO. Chvíli potom jsem zastával funkci mistra směny. Potom následoval Trainee program, mimo to jsem přes letní sezónu dělal koordinátora výroby = řešil personální věci – dovolené, optimalizace směn (rotace lidí) a další projekty.

Můžeš nám povědět o zajímavých projektech, na kterých si se měl možnost podílet?

Optimalizace TPO – to souviselo s investicí a kontrolou práce zahraniční firmy. Dále také projekt Navýšení akumulace láhvové linky – zde bylo nutné vypracovat studii na teoretickou a dynamickou akumulaci linky mezi jednotlivými stroji. Yellow belt projekt pro zlepšení účinnosti stáčení za použití metodika Lean six sigma – DMAIC. Nyní jsem v týmu pro Green belt projekt. Dále to bylo mnoho energetických projektů pro snížení spotřeb a plné zapojení do projektu mikrofiltrace piva pro výrobu nepasterovaného piva.

Příběh absolventa

Barbora Mičiánová

Barbora Mičiánová

Trade marketing specialist

Čím Tě oslovil Plzeňský Prazdroj?

V Plzeňskom Prazdroji ma oslovila ponuka práce v oddelení Trade Marketingu. Nikdy predtým som v Marketingu nepracovala, ale tento smer ma vždy veľmi zaujímal. Zároveň bola práca veľmi flexibilná a dala sa stíhať popri škole a príprave na štátnice, či písaniu diplomovej práce.

Naplnila se Tvá očekávání?

Práca splnila všetky moje očakávania a myslím, že sa dá povedať, že ich dokonca prekonala. Pre mňa osobne je najdôležitejší element práce firemná kultúra a ľudia, s ktorými spolupracujem. Po tejto stránke ma Plzeňský Prazdroj oslovil najviac. Je tu pracovné prostredie, do ktorého sa každý deň rada vraciam a kde nevnímam prácu ako povinnosť.

Jaká byla Tvá cesta Prazdrojem?

V Plzeňskom Prazdroji  som začínala ako Part time v oddelení Trade Marketingu pre kanál ON Trade, kde som mala možnosť samostatne riadiť 2 projekty. Po niekoľkých mesiacoch som sa presunula na leto do Poľska, kde som svoje skúsenosti z Trade Marketingu zdieľala s kolegami v Kompanii Piwowarskej. Po 3 mesiacoch strávených v Poľsku som sa presunula späť do Prahy, kde som po ukončení školy nastúpila na plný úväzok na pozíciu Špecialistu Trade Marketingu. V súčasnosti mám na starosti značky Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel v kanále ON Trade.

Jaké projekty jsi měla možnost realizovat za dobu působení v Prazdroji?

Najlepšie na skúsenostiach z Prazdroja je, že už ako Part Time som sa aktívne zúčastňovala riadení dôležitých projektov. Mala som na starosti aktivitu zameranú na sezónne provozovny spolu s aktivitou, v rámci ktorej si spotrebiteľ môže zobrať čapované pivo so sebou. Aktuálne sa podieľam napríklad na projekte predstavenia nového Kozla (Mistrův Ležák) na trhu.

Příběh absolventa

Simona Fedorková

Future Leader Trainee Programme - Commercial

Proč jsi se rozhodla pro Plzeňský Prazdroj?

Vždy jsem chtěla pracovat v brand marketingu a Prazdroj mě oslovil tím, že má lokálně vyvíjenou marketingovou komunikace včetně televizních reklam.

Splnilo to Tvá očekávání?

Na práci zde je skvělé, že se vám nebojí svěřit velkou zodpovědnost v podstatě od prvního dne, co jste ve firmě. Důležité pro mě je, že se v práci cítím svobodně. Můj šéf neřeší, jestli jsem do práce přišla o 15 minut později nebo že přes oběd jdu na jogu. Hodnotí se odvedená práce a ne to, kolik hodin tu člověk „vysedí“.

Čím je Prazdroj jedinečný?

Týmovým duchem a obrovským nadšením pro produkt, který vyrábíme. Všichni jsou ochotní vám pomoct. Slova „táhnout za jeden provaz“ tu nejsou klišé ale každodenní realita. Baví mě, že si tu všichni tykáme, od stážistů po generálního ředitele. Když potřebuju poradit, můžu se bez obav obrátit i na někoho ve vyšší pozici.

Čím vším jsi měla možnost si v Prazdroji zatím projít?

Do Prazdroje jsem nastoupila na letní stáž do oddělení Brand marketingu. Pak jsem se dostala do programu Future Leaders, kdy během 2 let vystřídám 3 různé pozice v rámci komerčních oddělení. Pracovala jsem na oddělení Trade marketingu pro kanál ON trade a teď jsem na oddělení klíčových zákazníků pro kanál off trade, kde pomáhám rozjíždět alternativní kanály. Každé oddělení je trochu jiný svět a díky práci na každém z nich se učím porozumět komplexnímu fungování firmy.

Jaké zajímavé projekty jsi za dobu působení v Prazdroji vedla?

Vedla jsem projekt Liga hospod, kterým jsme motivovali spotřebitele, aby sledovali sportovní přenosy ve vybraných hospodách, tipovali na výsledky na microsite a vyhrávali naše pivo. Taky jsem vedla projekt týkající se kvality piva v hospodách, kdy jsem dostala možnost koordinovat spolupráci mezi komerčními sládky, technickým servisem a trade marketingem.

Pomáháme

Máme rádi úspěch. A ještě radši se o náš úspěch dělíme s okolím, našimi partnery i obyvateli regionů, v nichž působíme. Budování dobrých vztahů je nedílnou součástí našeho podnikání stejně jako odpovědný přístup k podnikání.

Pomáháme

Podpora regionů

Dobře známe naše sousedy, takže víme, že každé místo potřebuje to své. Někde si o pomoc říká životní prostředí, jinde je třeba podpořit život ve veřejném prostoru a jinde zase něco úplně jiného. To je také důvod, proč o tom, kdo získá naše prostředky, necháme spolurozhodovat i obyvatele daného regionu. Ne nadarmo se říká – kde se pivo vaří, tam se dobře daří!

K reklamě i pití piva přistupujeme s rozumem

Dobře si ale uvědomujeme, že nezodpovědná konzumace alkoholu může mít na život jednotlivce i jeho blízké okolí velmi negativní dopad. Při propagaci a prodeji piva se tak řídíme přísnými etickými pravidly nad rámec zákona  a zapojujeme se do řady aktivit, které podporují odpovědnou konzumaci.

Udržitelný rozvoj – Dobří sousedé

Pivovary jsou od nepaměti srdcem našich měst a obcí. My pečlivě dbáme na to, abychom vždy byli všude dobrými sousedy. Pravidelně hlídáme dopady naší činnosti na životní prostředí. Spolupracujeme s dalšími partnery, kteří sledují aktuální trendy v oblasti odpovědného podnikání.

Hýbejte se – pomůžete Nezastavitelným

Projekt Nezastavitelní už pomohl 38 hendikepovaným lidem v České republice a na Slovensku. Díky speciálním sportovním pomůckám se tak mohli vrátit k aktivnímu stylu života. Během uplynulých čtyř ročníků se do projektu zapojily už statisíce lidí, kteří pomohli. Pomoci přitom může úplně každý. Letos startuje již 5. ročník Nezastavitelných.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Plzeňský Prazdroj a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.