23 volných míst
Pro studenty a absolventy

 • DATOVÝ ANALYTIK
  Raiffeisenbank
  britská angličtina
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • BANKÉŘ - Děčín
  Raiffeisenbank
  Ústecký kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • BANKÉŘ - Jihlava
  Raiffeisenbank
  britská angličtina
  kraj Vysočina
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • IT SERVICE DESK JUNIOR - HOTLINE
  Raiffeisenbank
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • BANKÉŘ POKLADNÍK - Tábor
  Raiffeisenbank
  Jihočeský kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRIVÁTNÍCH BANKÉŘŮ
  Raiffeisenbank
  britská angličtina
  Hlavní město Praha
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • SPECIALISTA KARETNÍCH REKLAMACÍ s AJ - Olomouc
  Raiffeisenbank
  britská angličtina
  Olomoucký kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • HYPOTEČNÍ BANKÉŘ - Brno Česká
  Raiffeisenbank
  britská angličtina
  Jihomoravský kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • HYPOTEČNÍ PORADCE - Zlín
  Raiffeisenbank
  britská angličtina
  Zlínský kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské
 • PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY - BANKÉŘ Plzeň
  Raiffeisenbank
  čeština
  Plzeňský kraj
  Na plný úvazek
  Středoškolské

Další možnosti spolupráce

V Raiffeisenbank mají absolventi dveře otevřené. Nabízíme specializované programy i řadu absolventských pozic, kde hledáme spíše proaktivitu a chuť se učit, než rozsáhlou praxi.

Spolupráce

Šikovným a ambiciózním studentům vysokých škol nabízíme roční trainee pozice, na kterých mají v rámci brigádnického úvazku možnost absolvovat zajímavý rozvojový program. Jeho součástí je účast na různých školeních, setkání s členy našeho managementu i možnost ovlivnit vývoj bankovních produktů pro studentskou populaci. Účast v trainee programu poskytuje možnost získat podporu při zpracování své diplomové práce. Aktuálně nabízíme více než 30 otevřených trainee pozic napříč bankou.

Pro top absolventy nabízíme elitní 18 měsíční program, který prostřednictvím rotací po vybraných odděleních umožní do hloubky poznat fungování banky. Zároveň poskytuje i vhled do mezinárodní skupiny RBI formou rotace na centrálu ve Vídni. Na programu je 2 týdenní stáž v USA, kde mají účastníci možnost poznat nejen americké banky, ale i další zajímavé organizace. V neposlední řadě budou mít účastníci přístup na akce pro naše top manažery, na kterých se řeší strategické otázky fungování banky.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Jsme dynamičtí a daří se nám

Jsme nejrychleji rostoucí bankou na českém trhu. Pravidelně se umisťujeme vysoko v odborných soutěžích i v anketách veřejnosti. Klienti jsou s našimi službami spokojeni.

Klienti se na nás mohou spolehnout

Mezi naše silné stránky patří preciznost a spolehlivost. Zkrátka máme věci pod kontrolou a klient ví, co od nás může čekat.

Jednotlivci, podnikatelé i velké společnosti

Raiffeisenbank je tu pro klienty – pro jednotlivce na našich pobočkách i pro různě velké podniky, které obsluhují naše speciální korporátní týmy.

Příležitost pro práci v mnoha oborech

Ať už je vaší silnou stránkou analytické myšlení nebo komunikace s lidmi, v bance najdete uplatnění. Kromě obchodních pozic v pobočkové síti nabízíme také řadu expertních pozic v IT, řízení rizik, administrativě, financích, marketingu, HR a další.

Další aktivity RB

Věříme, že je důležité pomáhat – banka podporuje organizaci Dobrý anděl a další dobročinné projekty. Fandíme sportu a podporujeme český golf – jsme partnerem nejlepší české profesionální hráčky Kláry Spilkové.

Benefity

Pestrou škálu benefitů nabízí téměř každý, my však máme věci k nezaplacení! A k tomu také to, co považujeme za samozřejmost.

Benefity

ŠÉFOVÉ

V RB budete pracovat pod vedením osobností. Šéfové u nás umí ocenit dobrou práci a podpořit.

MIMOŘÁDNÉ VZTAHY

Budete mít kolem sebe lidi, kterým můžete důvěřovat. Navíc podporujeme sdílení mezi sebou navzájem.

RŮST A ZAJÍMAVÁ PRÁCE

S výsledky, schopnostmi a zájmem se můžete snadno posunout. 7 z 10 manažerů vybereme interně.

VÝHODNÉ BANKOVNÍ PRODUKTY

Každého zaměstnance si vážíme jako prémiového klienta. Každý získává zvýhodněné podmínky produktů.

ZDRAVÍ

Nabízíme očkování proti chřipce zdarma, 4 dny na zotavenou hrazené z 50% nebo 2 dny hrazené zcela.

BENEFITNÍ PENĚŽENKA

Vyberte si to, o co skutečně stojíte! Každý zaměstnanec má určitou částku a na výběr mnoho možností.

Příběh absolventa

Ondřej Horký

Ondřej Horký

Operational Risk Controller

Věděl jste už na vysoké škole, že zamíříte do velké firmy? Neuvažoval jste třeba o podnikání?

Nejsem typ na podnikání… Mám rád své jisté - práci, příjem, apod. Nemusím shánět zakázky, nemusím se bát o to, zda příští měsíc na hypotéku mít budu nebo ne. Tím ale rozhodně neříkám, že je podnikání špatné. Vůbec ne. Obdivuji ty, kteří se těchto nejistot nebojí a rozhodnou se jít svojí vlastní cestou…

Jak jste získával jako student tipy na zaměstnání? Jak jste se dozvěděl o Raiffeisenbank?

Při studiu klasicky – jobs.cz nebo od spolužáků. Párkrát jsem se pokoušel některé firmy oslovit napřímo, to ve většině případů nevedlo ani k odpovědi. O současném zaměstnání vím od kamaráda, díky kterému jsem se dostal do studentského programu Raiffeisenbank. V tomto programu bylo přibližně 15 studentů a tři jsme tu už zůstali dodnes.

Co je pro Vás dnes v práci důležité?

Jde o víc věcí. Pokud mě práce nebude bavit, ale budu za ní sebevíce odměněn, stejně dlouho nevydržím. Pracovat pro společnost, které nevěřím, také dlouho nevydržím. Protože na každém jejím kroku budu hledat něco negativního. A taková společnost by mě ani neměla chtít, protože pokud nesdílíme společné hodnoty, tak ke společnému cíli nemůžeme dojít. No a v neposlední řadě s nepříjemnými kolegy nebo se špatným šéfem se člověk z místa nepohne. Naštěstí jsem v Raiffce našel rovnováhu mezi tím vším.

Myslíte si, že Raiffeisenbank je dobré místo, kde začít svoji kariéru?

Z mého pohledu je firma dost velká na to, aby se člověk učil od profesionálních kolegů a zároveň ne moc velká, aby to neztrácelo lidskou tvář. Navíc je tu hodně mladých lidí, takže se tu člověk necítí, že by nezapadal. Nemám přímé srovnání, ale v porovnání toho co jsem tehdy pozoroval ve svém okolí je Raiffka opravdu skvělá na rozjezd kariéry. To potvrzuje i nová strategie banky zaměřená na podporu juniorů a jejich rozvoje. Za mě tedy ano. Já našel, co jsem hledal a stále mě to baví.

Příběh manažera

Viktória Kapušanská vede v Raiffeisenbank divizi Corporate Development, v rámci které se několik týmů stará o strategii RB v rámci segmentu korporátních společností i podporu našim prodejcům.

Viktória Kapušanská

Viktória Kapušanská

Head of Corporate Development

Absolvent - příležitost nebo riziko?

V případě že je zvídavý, má chuť se učit a má drive, tak určitě příležitost.

Jakou máte, Vy osobně jako manažerka, s absolventy zkušenost?

Velmi dobrou. Mají potenciál, zájem na sobě pracovat, posouvat se dál. Zároveň oceňuji jejich nestranný a kritický pohled. Co však vidím jako problém je, že občas nemají jasno v tom, kde chtějí svoji kariérní cestu začít.

Jaké příležitosti absolventům nabízí oblast Corporate, ve které v Raiffce pracujete?

Absolventi u nás naleznou pozice firemních poradců, produktových manažerů ale i projektových manažerů. Konkrétně v mém útvaru, v Corporate Development, se snažíme absolventy zapojovat do projektů, a tak rozvíjet jejich smysl pro chápání širších souvislostí. Absolventi mají příležitost pracovat v týmech, ale i samostatně. Formou školení, či možností rotací je podporujeme i po profesní stránce.

Doporučila byste Raiffku absolventům?

Ano, doporučila.

Virtuální prohlídka

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti Raiffeisenbank a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.