19 volných míst
Pro studenty a absolventy

Další možnosti spolupráce

Děláme to, na čem záleží. S radostí investujeme do lidí, kteří chtějí kariérně růst a pracovat na sobě. Co chcete vy?

Spolupráce

Nastartujte kariéru právě u nás!

Pro všechny studenty a absolventy, kteří chtějí začít svou kariéru v bankovnictví, jsme připravili unikátní Trainee programy. Ať už jste absolvent vysoké, vyšší odborné, či střední školy, máme Trainee program právě pro vás. Staňte se naším trainee a nahlédněte do světa financí spolu s námi.

Podívejte se na naše kariérní stránky, zda máme v tuto chvíli Trainee program vypsán: unicreditbank.jobs.cz

Začněte s námi spolupracovat již během studia. Máme pro vás příležitosti práce na dohodu a zajímavé pozice na částečný úvazek. Podívejte se, co v tuto chvíli nabízíme na našich kariérních stránkách: unicreditbank.jobs.cz

Chcete si přivydělat během léta a zároveň získat skvělé zkušenosti? Přihlaste se do naše programu letních stáží. Ti nejlepší z Vás budou mít navíc šanci pokračovat v našem exkluzivním trainee programu. Program probíhá srpen-září. Pro více informací sledujte naše kariérní stránky.

Nevybrali jste si?

Nevadí, přesto nám pošlete svůj životopis.
Nikdy nevíte, jestli za chvíli nebudeme hledat právě Vás!

Poslat životopis

O nás

Kdo jsme?

Jsme silná evropská banka s přátelskou atmosférou a lidským přístupem. Spojuje nás chuť být nejlepší v oboru a o krok napřed před ostatními.

Proč k nám?

Protože u nás se dál může posunout úplně každý.

Chcete získat zkušenosti napříč bankou? U nás můžete.
Máte manažerské ambice? Pomůžeme vám je realizovat.
Zajímá vás práce v zahraničí? Přesuňte se v rámci skupiny UniCredit.
Potřebujete skloubit kariéru s péčí o rodinu? Dáme vám prostor.

Protože myslíme na Váš osobní a profesní rozvoj

Podle průzkumu společnosti UniVersum by naši zaměstnanci doporučili práci ve skupině UniCredit všem, kteří hledají:

Profesní růst
Osobní růst
Přátelskou atmosféru

Protože vám nabízíme řadu ne/tradičních benefitů

Podívejte se blíže na výhody, které nabízíme, v části o benefitech.

Benefity

Benefity

Dovolená

Uvědomujeme si, jak je důležité mít čas pro sebe i pro rodinu, proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené a v den svých narozenin od nás dostanou volno jako dárek.

Flexibilní pracovní doba

Pokud to charakter práce umožňuje, naši zaměstnanci mají k dispozici flexibilní pracovní dobu a pro sladění pracovních a soukromých povinností mají možnost pracovat z domu (home office).

Přátelská atmosféra

U nás nejen pracujeme, ale umíme se i bavit. Během roku na vás čeká sportovní den, dětský den, pálení čarodějnic, vánoční večírek a další akce.

Až 6 dní sick day

Každý z nás má někdy dny, kdy mu není nejlépe, a právě z tohoto důvodu mají naši zaměstnanci k dispozici sick days.

Kafeterie

Nevybrali jste si z předchozích benefitů? Právě proto nabízíme i kafeterii (váš virtuální benefitní účet), kde jsi zaměstnanci můžu vybrat výhody dle svých preferencí.

Zdravý životní styl

Prostřednictvím našich kolegů a kolegyň se účastníme běžeckých závodů, na které se společně připravujeme v rámci tréninků pražského UniCredit Running Clubu. Zde si řada z našich zaměstnanců pravidelně zlepšuje své běžecké výkony nebo jde pouze relaxovat po náročném pracovním dni. Pro nadšence jógy organizujeme i kurzy s certifikovaným instruktorem přímo v naší pražské centrále.

Příběh absolventa

Eva Juhásová začínala v UniCredit Bank na pozici projektový specialista - trainee a vypracovala se až na pozici vedoucího týmu Multichannel Sales.

Eva Juhásová

Eva Juhásová

vedoucí týmu Multichannel Sales

Co Vám Trainee program přinesl?

„V UniCredit Bank jsem začala v roce 2011 jako projektový specialista trainee v oddělení Corporate Commercial Strategy. V rámci Trainee programu jsem absolvovala řadu školení a stáží, díky kterým jsem v průběhu jednoho roku získala komplexní přehled o bance – jejím businessu a interních strukturách, a především jsem poznala síť kontaktů napříč bankou. Toto byl skvělý základ pro pozici projektového manažera, na kterou jsem ve stejném oddělení nastoupila po Trainee programu, a posléze pak i pro pozici projektového manažera v oddělení Strategických projektů a pozici vedoucího týmu Multichannel Sales, kterou vykonávám dnes.“

Příběh absolventa

Světlana Korpasová nastoupila do UniCredit Bank jako trainee a dnes je ředitelkou velké pobočky.

Světlana Korpasová

Světlana Korpasová

manažer pobočky

Jak se vyvíjela Vaše kariéra po absolvovaní Trainee programu?

„Pro mě byla práce v bance splněný sen a moc jsem se na Trainee program těšila. Úžasné zážitky mám ze školení v Praze s ostatními kolegy z jiných poboček napříč republikou. Přesto, že začátky byly náročné a po absolvování 6měsíčního Trainee programu jsem rok a půl pracovala mimo banku, jsem se na doporučení své známé do UniCredit Bank vrátila a nastoupila jako bankéřka do pobočky. Na této pozici se mi velmi dařilo a hned první kvartál, ještě ve zkušební době, jsem vysoce překročila obchodní plán. Po roce a půl jsem postoupila na pozici bankéře pro movitou klientelu a po dalším půlroce na ředitelku malé pobočky. Dnes již vedu velkou pobočku. Pro mě je velkým přínosem to, že si mohu svého nadřízeného vážit, učí mě nové věci a jde mi příkladem, čehož si moc cením.“

Příběh absolventa

Jan Šitavanc

Jan Šitavanc

manažer odboru Small Business produkty a nástroje

Co Vám Trainee program přinesl?

„Těsně před dokončením vysoké školy jsem využil možnost zúčastnit se Trainee programu v UniCredit Bank, který mi v mnohém usnadnil start a začátek mé kariéry v bance. Jako trainee jsem začínal v korporátním bankovnictví, co mi přineslo zkušenosti ze spolupráce se zkušenými manažery a možnost práce na zajímavých projektech. Po absolvování Trainee programu jsem přešel na oddělení Corporate Commercial Strategy na pozici projektového manažera, kde jsem měl možnost řídit řadu zajímavých a důležitých projektů. Od 1. 1. 2017 jsem dostal příležitost získat svou první manažerskou zkušenost. Přešel jsem do divize retailového bankovnictví, kde mám nyní na starosti řízení segmentu Small Business. Náš tým má na starost vývoj produktů, procesů a podporu kampaní pro segment podnikatelů a nejmenších firem, které jsou obsluhovány v rámci retailové divize. Trainee program mi pomohl zejména v rychlém získání zkušeností ze zajímavých projektů, ale taky v navázání kontaktů s ostatními trainees, kteří pracují na jiných odděleních v bance.“

Pomáháme

Sponzorské aktivity UniCredit Bank se zaměřují především na oblast umění a kulturního dědictví, naše banka patří k největším podporovatelům výtvarníků a hudebníků, a dlouhodobě spolupracuje s řadou významných uměleckých institucí či projektů. Banka se zároveň účastní řady projektů v oblasti sportu a vzdělávání. Pro detailnější představení jsem pro Vás vybrali některé z nich.

Pomáháme

Gift Matching program

Program, který má v naší bance dlouholetou tradici a díky kterému mohou naši zaměstnanci podpořit neziskovou organizaci dle vlastního výběru. Jen minulý rok se zapojili než 700 zaměstnanců, kteří společně věnovali ve prospěch neziskových organizací částku téměř 1,1 milionu korun, již nadace UniCredit Foundation navýšila na dvojnásobek.

Podpora mladých umělců

Dlouhodobě podporujeme rozvoj kulturního dědictví a vytváření hodnot prostřednictvím umělecké tvorby. V posledních letech jsme věnovali velkou pozornost současnému výtvarnému umění a podpořili jsme desítky mladých umělců, kteří díky naší podpoře dostali příležitost představit se širšímu publiku se zájmem o umění.

Finanční gramotnost

Našim partnerství s Poradnou při finanční tísni pomáháme při prevenci vzniku tíživé finanční situace a problémů se splácením spotřebitelů. Poradna poskytuje lidem v obtížné finanční situaci zdarma poradenství a v případě potřeby může i pomoci vypracovat návrhy na oddlužení. Také ve spolupráci s Českou bankovní asociací podporujeme další projekty zaměřené na zvyšování finanční gramotnosti.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

Několik let jsme rovněž významným partnerem Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Festival patří do skupiny prestižních festivalů, jako jsou MFF v Cannes, Berlíně či Benátkách. Zaslouženou mezinárodní pozornost mají každoročně v Karlových Varech zajištěnu také nové filmy ze střední a východní Evropy, tedy regionu, kde skupina UniCredit soustředí svoje působení.

Ochrana životního prostředí

Nezapomínáme ani na trvale udržitelný růst a ochranu životního prostředí. V rámci všech budov plníme globálně nastavená environmentální pravidla, abychom zatěžovali naši přírodu co možná nejméně. Jako Skupina se zaměřujeme také na redukci emisí, financovaní obnovitelných zdrojů energií či poskytovaní úvěrů na rekonstrukce s cílem úspory energií a zapojujeme se do projektu Carbon Disclosure. Pravidelně se také účastníme projektu Hodina Země.

Zeptejte se nás na cokoliv, na co jste ještě nedostali odpověď

max. 8000 znaků
Nyní odesíláte e-mail přímo společnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia a společnost LMC s.r.o. se nebude podílet na vyřízení tohoto e-mailu ani na zpracování osobních údajů, pokud je vaše zpráva obsahuje.